Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha sok édességet eszek akkor...

Ha sok édességet eszek akkor hízhatok?

Figyelt kérdés
nagyon sovány vagyok sokat eszek csak az idegeség miat állandoan fogyok. nem tudom már mit egyek hogy hízak.

2014. nov. 30. 21:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Tápláló, kalóriadús ételeket, ne édességet.

Valamint az idegességet kellene megszüntetni.

2014. nov. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
az sem hízmal sajnos. aza baj hogy sok teher van rajtam és mindig ideges vagyok. nem birok nyugodt lenni. pl:ki takarítom a házat fél nap és utána össze piszkolják.el mosogatok ujra edény leszvés hiába csibáltam meg valamit ha 5xör kell meg csinálni. vagy a munka helyen a többi koléga ül és telozik én meg dolgozok én nem ülhetek le mert nekem nem lehet én csinálok mindent. és egyszerüen ideges vagyok. nem birok nyugodt lenni és most nem fogok örülni annak hogy valamit 5xör csinálhatok meg. gyógyszert meg nem akarok szedni.
2014. nov. 30. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!