Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy hónapja nem iszok alkoholt...

Egy hónapja nem iszok alkoholt, nem eszek édességet, nekiálltam eddzeni, jobb lesz az életvitelem?

Figyelt kérdés
2014. szept. 17. 10:25
 1/7 anonim ***** válasza:
44%
hát ha abbahagyod a drogozást is, leszoksz a k@rvázásról, és eszel mellette egészséges ételeket is, akkor valószínűleg igen
2014. szept. 17. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Már bocs, de a k.rvázás miért káros az egészségre?
2014. szept. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Egyértelműen!Ez fantasztikus,nem mindenki képes rá!Ne hagyd abba!Csak így tovább!Büszke lehetsz magadra!

Gratulálok!

Ismeretlenül is szorítok Neked,hogy elhatározásod ne csak szalmalángszerű legyen!

2014. szept. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2-es,azért káros,mert ha dupla gumi nélkül csinálod(dupla gimi azért fontos,mert az egyik kiszakadhat,vagy mér eleve lyukas volt)szóval gyógyíthatatlan betegséget szedhetsz össze,valamint sokkal,de sokkal ,,édesebb"örömtelibb a szex,ha olyannal csinálod,akit nagyon szeretsz!
2014. szept. 21. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

2-es,még egy nagyon fontos amit kifelejtettem a dupla gumival kapcsolatosan,hogy a nem kívánt gyermek ha világra jön,akkor ha tudsz a gyermekről,neked is szörnyű lesz,ha nem fogsz tudni róla,(mert mondjuk a prosti azt sem tudja kitől fogant a gyereke)hát mondhatom,annak a gyermeknek pokol lesz az élete,érezd a helyzetébe magad!

Nem értem az erőszakoló,a háborúban is erőszakoló férfiállatokat sem,hát nem sajnálják a saját vérükből született ártatlan kis gyermeki lelkeket?!Borzasztó!

2014. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Next-genGamer válasza:
54%
Igen, de mellékhatásokkal járhat: csontok törése, hasgörcs, hányinger, szédülés, halál, kataklizma, és a galaxisunk elpusztítása 1 földön kívüli faj által. De így tovább, én is szinte ugyanezt teszem.
2014. szept. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2-es, 4-es, és 5-ös hozzászóló: Nem azért írtam, mert a k.rv@zás egészségtelen, hanem mert aki nem k.rv@zik, annak jobb az életvitele.. Ne feledjétek, a kérdező nem azt kérdezte, hogy egészségesebb-e az életvitele, hanem hogy jobb-e... Aki nem k.rv@zik, az nincs annyira elzüllve, tehát jobban rendben van a magánélete, ezért JOBB az életvitele... A kérdést nem csak az egészségesség szempontjából kell megvizsgálni.. am kössz a leszavazást :D
2014. szept. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!