Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Paleo étrend szerint nem...

Paleo étrend szerint nem lehet enni rizset, de akkor miért lehet rizsitalt fogyasztani?

Figyelt kérdés

gyanus nekem ez a paleo étrend,

nem lehet rizset enni, de ennek a tejét lehet fogyasztani.

akkor hogy is van ez?

[link]



2015. jan. 7. 17:36
 1/8 anonim ***** válasza:
6%
A paleo egy értelmetlen kitaláció. Egy bukott informatikus biznisze. Komoly egészségügyi kockázata van hosszú távon.
2015. jan. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
10%
Mert pénz...
2015. jan. 7. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Julie S ***** válasza:
64%
Szerintem a rizstej sem ajánlott, csak kompromisszumos.
2015. jan. 7. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%

Ez nagyon nem paleo.


Összetevők: víz, rizs, napraforgó olaj, pórsáfrány olaj, tengeri só;


A napraforgó olaj és a pórsáfrány olaj miatt is nyugodtan el lehet felejteni.

2015. jan. 8. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nagyontamas ***** válasza:
52%
Azért, mert egy üzlet magát paleoshop nak nevezi, nem biztos, hogy minden amit árul paleo. Ezért jó, ha gyanakszol! A rizs ugyan glutén mentes, de a glikémiás indexe magas, főleg így tejnek feldolgozva. Ha cukros vagy, illetőleg fogyni szeretnél nem a legjobb választás. Ha laktóz érzékeny vagy esetleg jelenthet megoldást, a tej helyett. Ha azt akarod, hogy laktóz mentes, alacsony glikémiás indexű legyen, a kókusztej a javasolható. Remélem tudtam segíteni!
2015. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
A paleó szuper jó dolog, nekem is csodálatos tapasztalataim vannak, de sokan vannak, akik meglátták benne az üzletet, és megpróbálnak minden vackot rásózni az emberre. Ez a rizsital a legkevésbé sem paleós, ahogy itt már mások is leírták.
2015. jan. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha otthon lefőzöl rizst, a leve 'rizstej' mennyi rizst tartalmaz vajon? Nagy része víz.. Ettől még nem paleo, de már szinte semmi. Mérgező fehérjék nincsenek a hántolt rizsben, ch sem olyan sok a 'rizstejben', de ettől még nem ajánlott.. aki ezt nem érti, az eleve kevés egy normális étrend megértéséhez.
2015. jan. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Se a rizs, se a rizstej nem paleo, jó lenne, ha a paleoboltosok is tudnák már. Elég sok embert megvezetnek. Aztán meg halljuk, hogy a paleo mégse segített rajtuk.
2015. jan. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!