Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » A szálkásító étrend szerint...

A szálkásító étrend szerint ugye 2-3 g fehérjét,1-2 g Ch-t kell fogyasztani testtömegkilogrammonként. Kérdés lent?

Figyelt kérdés

pl. én 63 kg vagyok, vagyis 126-189 g fehérjét és 63-126 g Ch-t kellene ennem. De ez így eléggé tágfogalom, nem? mert lehet, hogy 189 g fehérjét és 63 g CH-t eszek, de az is lehet, hogy mindkettőből 126 grammot. A lényeg, hogy a fehérje minél több legyen, ugye?

ja és emellett heti 5x 40 perces szobabicikli (normál tempóban) elég? (főleg a fogyás a célom)

előre is köszi a válaszokért, és bocsi, de nem tudtam értelmesebben megfogalmazni :D



2013. jan. 1. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:
ja, azt nem írtam, 16/L, ha számít :)
2013. jan. 1. 21:31
 2/4 anonim ***** válasza:
Elsődlegesen a kalóriát kellene belőni. Ha sportolsz, valószínűleg alacsony lesz az izomvesztés csekély (1g) fehérjefogyasztás mellett is. Mozgásból jobb lenne olyan, ami a teljes tested megmozgatja.
2013. jan. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szénhidrátnál a magasabbról(126 g) kell indulni, ha nincs meg a heti 0,5 kg fogyás, akkor csökkenteni kell fokozatosan. Fehérjéből célszerű többet enni, hogy minél kevesebb izmot veszíts(van, aki 4 ttkg-ot eszik szálkásításkor).
2013. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ugrókötél jó lesz?:) most csak 15-20 percet tudtam, de amíg nem megy több, kb. ugyanennyi szobabiciklivel együtt?

na, ma leírtam mindent amit ettem: 1013 kcal, 110 g fehérje, 101 g CH. Tízórai viszont nem volt, mert későn keltem :) Nagyjából jó, ugye?:D Fehérjét meg próbálok még többet!

2013. jan. 2. 20:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!