Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen zöldség féléket kell...

Szopcsecs kérdése:

Milyen zöldség féléket kell fogyasztani ahhoz, hogy elősegítse a fejlődést?!

Figyelt kérdés
8 hónapja kondizok komolyabban! elég jó alkatom és genetikám a van a kondihoz. 8 kiló tiszta izom jött fel,mindenféle komolyabb étrenkiegészítő és étrend nélkül! 2 doboz tömegnövelőt vettem az elején,de ennyi. Most viszont kicsit megálltam a fejlődésben,és szeretnék patent étrendet és plussz fehérjét, kieg. formájában,ami elméletben már megvan. milyen zöldségek a legjobbak/legfontosabbak amit bele kell tenni az étrendbe,a feljődes érdekében?

2014. okt. 9. 15:58
 1/3 A kérdező kommentje:
22 F vagyok!
2014. okt. 9. 16:00
 2/3 anonim ***** válasza:

Majdnem minden zöldség jó a hülyeveseket kivéve (lencse, bab, borsó, zöldborsó, szója).

A legjobbak rosttartalmat tekintve a brokkoli, kelbimbó, jégsaláta, sima saláta, spenót, spárga. De megteszi más is.

2014. okt. 9. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A zöldséget elsősorban nem a fejlődés elősegítése érdekében esszük.
2014. okt. 9. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!