Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hajlamos lehetek rá?

Hajlamos lehetek rá?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Egyszerűen nem tudom eldönteni, hogy baj van velem vagy sem. Nagyon érdekel a súlyom, mindig nézegetem magam a tükörbe nem-e híztam meg, vagy hogy a bordáim látszanak-e úgy ahogy eddig...Sose hánytattam magam, sosem vállaltam be diétákat, az egyetlen dolog, amit csináltam, hogy jó ideig nem ettem semmi cukrost. 22 éves vagyok, 160 cm és 45-46 kg úgy általában. Szerintetek problémám lehet? Lehet csak a női el ne hízzunk hisztéria?

2015. jan. 17. 16:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem így kezdődött, aztán pár hónap múlva már jött a nemevés
2015. jan. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
és aztán mi történt? ha szabad kérdeznem.:)
2015. jan. 19. 20:21
 3/3 anonim ***** válasza:
Diétázni kezdtem, aztán egyre jobban beleőrültem és napokig nem ettem, mert féltem hogy hízok (ekkor már kizárólag zöldségeket, vagy almát mertem megenni) Jó gyorsan le is fogytam 58-ról 40 kg-ra. 2 évig ment ez, aztán egyszer visszahíztam 55kg-ra, amikor ezt elértem kezdődött újra és azóta is anorexiás vagyok. Nehezen lehet belőle kijönni úgyhogy ha észreveszed hogy testképzavaraid vannak, vagy az egész életed a súlyod/étkezés körül forog azonnal kérj segítséget, mert ekkor még vissza lehet fordítani.
2015. jan. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!