Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért híztam ennyire sokat? :)

Miért híztam ennyire sokat? :)

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok, másfél éve vagyok bejárós a gimibe. Az általánosból úgy 50 kilóval jöttem el, mára felszedtem vagy 25 kilót ez alatt a másfél év alatt, pedig napi 5-6 kilométert sétálok, mert piszok messze van az állomás és nincs kedvem buszozni, meg formában akartam magam tartani, de tessék, erre már több mint 70 kiló vagyok. napi 3 szendvicset eszek, reggelizni a vonaton szoktam néha, de nem mindig, elég sokára érek haza, de főtt ételt is eszek, nem értem, hogy hízhattam eddig, a régi osztály társaim is akkorát néztek o.o a szüleim is elég vékonyak egyébként, olyan 55-60 kg-osok és mindig mondják, hogy fogyózzak de nem megy. hogyan kezdjek hozzá és mit csináljak másképp? kérlek segítsetek kétségbe vagyok esve.....:(

2015. jan. 24. 19:51
 1/10 anonim válasza:
32%

1. Néz vlami értelmes fogyókúrát

2. NAPI 3 szendvics +főétel nem eggyértelmű?!

2015. jan. 24. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%
3 szenya a hunyo. Mozgás se art
2015. jan. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Sok kaja, nem megfelelő mozgás. Kezdj el sportolni rendesen (ha van időd/lehetőséged, valami önvédelmi sport egyébként is hasznos lehet) és tervezd újra az étrendedet. Ja, és ha jól látom, a betűid is meghíztak, azt egy kicsit egyszerűbb orvosolni: ne használd a caps lockot ;)
2015. jan. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
más sokkal többet eszik és mégis vékonyabb :(
2015. jan. 24. 20:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Az teljesen mindegy, a te szervezetednek több mozgásra és (legalábbis amíg le nem fogysz) kevesebb kajára van szüksége. Nem vagyunk egyformák :)
2015. jan. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Hízni úgy lehet hogy több kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz. Fogyni úgy hogy kevesebb kalóriát viszel be mint amennyit elégetsz. Ez ennyire egyszerű.
2015. jan. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Mas sokkal többet eszik megis vekonyabb".

A genetika rohadtul nem fair de ez van.


A barom női fogyokurakat felejtsd el. Kezdj el szalkasito dietat es fokozatosan heti 1-2-3 sportot.

2015. jan. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tájékozódj arról, hogy pontosan mely táplálékok az egészségesek, és törekedj arra, hogy sok ilyen ételt fogyassz. Drugs Bunny - A sárga kapszula című könyvét ajánlom, mert nagyon lényegre törő, informatív, és kellemes, vicces hangvételű könyv, és ahogy a szerző írja is az előszóban, nem csak sportolóknak szánta.


Nekem régebben az segített sokat, hogy lecseréltem az egészségtelenebb hozzávalókat egészségesre. Ez azóta is megvan. És ma már sokkal finomabbnak érzem például a teljes őrlésű pékárút, mint a finom őrlésűt. A megszokás csodákra képes.


Hát igen, van aki hízékonyabb, de van, aki csontsovány, akármennyit eszik. De nekünk nem másokhoz képest, hanem magunkhoz képest érdemes a legjobb formánkat hozni.

2015. márc. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán az általánosban több tesiórád volt.
2015. márc. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem te valamit elhallgatsz előlünk, vagy nem pontosan mondod el. Mondjuk, hogy este mekkora az a főfogás így jó éhesen, meg mi van a szenyóban, meg mi a helyzet hétvégén, miegymás.

Rengeteg olyan embert ismerek, aki saját maga szerint nem eszik sokat. Az ebédet pl - mennyiségtől és az éhség hiányától függetlenül - mindig betöröli. Mondjuk így bevisz napi +300 kalóriát, amitől hízik napi 0,1 kilót. AZ 1 év alatt 36 kiló. Hát pl így valahogy.

2015. márc. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!