Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a legjobb diéta?

Mi a legjobb diéta?

Figyelt kérdés
14 éves vagyok én nagyon szeretek enni, gyerekkoromban nagyon kövér voltam és még mindig küzdök az elhízás ellen, de kb. hatodik óta szerencsére elég jó alakom lett és ezt tartani is tudtam. Most viszont karácsonykor 2-3 kg-t felszedtem és nem tudom leadni. Szeretnék valami gyors, de egészséges, könnyen megszokható diétát vagy fogyási módot használni, hogy visszanyerhessem a régi esetleg annál kicsit jobb alakomat. Volt: 164cm/58-60kg. Most: 164cm/63kg. Légyszi segítsetek!
2015. jan. 26. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Semmi fehér kenyér, zsemle, kifli, fornetti stb. Cukor csak ha nagyon muszáj. Alma, körte ok, de nem kiló szám, zöldségek salátának vagy párolva. Csoki, fagyi, kóla, fanta meg üdítők kizárva. Rántott hús helyett párolt vagy grillezett csirke, pulyka. Nagyjából ennyit meg lehet jegyezni, és ne három nap alatt várj látványos eredményt. Nem vagy kövér, azt a pár kiló fölösleget nehézség nélkül le tudod adni. Sok sikert!
2015. jan. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne is erőlködj rajta, étkezz egészségesen, ezt az első elég jól összefoglalta, jó alakod viszont nem a fogyástól hanem sok mozgástól sportolástól lesz, hiszen ha valaki fogyózik direktbe, a zsír az ami utóljára bomlik le.
2015. jan. 26. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi nektek :)
2015. jan. 27. 16:14
 4/4 anonim válasza:

Sportolsz?

El kene felejteni a buta dietakat es megragadni a vasat vagy zsebpenzbol csoportos orakra jarni heti 2x/3x.

A zsenhidrat a legrosszabb, de szerintem nincs meg az alaptudasod ahhoz sem, hogy pontosan eldonts miben lehet szenhidrat, s miben nem.

Nem sertesbol mondom, abba is van, amibe nem is gondolnad, nem csak a kenyer, tesztafelek!

Jobban tenned, ha befizetnel egy etelfutar fitnesz/alacsonykaloriasenujere. Egy darabig meglenne az ebeded/vacsorad es kapnal valami infot, hogy mi az ami finom es egeszseges, taplalo, de alacsony kalorias is.

Sok sikert! :)

2015. jan. 31. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!