Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy állítsam meg a súlyom...

Hogy állítsam meg a súlyom ingadozását és fogyjak le? 14/L

Figyelt kérdés
170 cm vagyok és 55 és 57 kg között ingázik a súlyom. Nagyon zavar, van hogy napközben két kilóval több vagyok mint reggel, aztán estére megint két kilóval kevesebb. Össze-vissza ugrál a súlyom. Már hónapok óta nagyon szeretnék fogyni, hashajtó teákat iszom folyamatosan és néha hánytatom magam, de egyszerűen nem fogyok. Se időm, se akaraterőm az edzeni járáshoz, messze lakom az iskolától és fontos a tanulás, de ezek mellett nagyon édesszájú vagyok. Van hogy két napig nem eszem de után ha egyszer egy falatot akkor meg akarok enni minden, ami a szemem elé kerül. Olyankor szénhidrátot kívánok leginkább és irreális mennyiségű kalóriát viszek be a szervezetembe. Olyankor teljesen elvesztem a kontrollt, nem gondolkozom csak zabálok, utána nagyon csalódott vagyok magamban és hányok vagy hashajtózok. Nem tudom abba hagyni, ha abbahagynám meghíznék. Pár barátnőmnek nagyjából meséltem erről, de nem veszik komolyan. Tanácsra van szükségem, hogyan fogyhatnék.
2015. jan. 29. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
bulimiás vagy, azok általában nem tudnak fogyni. állj át a normális étkezéshez, mielőtt még a fogaid is kirohadnak a sok hányástól. nézegess képeket interneten bulimiások fogsoráról, talán elveszi a kedvedet tőle.
2015. jan. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!