Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » 1 hete nem voltam rendesen...

1 hete nem voltam rendesen WC-n. Bevettem 4 Stadalaxot, hány óra múlva fog hatni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 12. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Több vizet kellene innod, ugyanis a szorulás attól is lehet, hogy folyadékszegény a szervezeted és a székletből a még meglévő vizet a szervezet kivonja... A hashajtó tabletta csak azt éri el, hogy az amúgy is folyadékszegény szervezetből újra visszakerül egy kis víz a belekbe...Tehát nem túl egészséges folyamat! Megoldás: víz, víz, víz!!
2015. febr. 12. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 HUN_Sector ***** válasza:

... és mozgás. Ugyanis az anyagcsere nem csak a víztől, hanem a mozgástól is beindul. Ráadásul a rostban gazdag élelmiszer is elősegíti a normális székletelést.


Van aki az alkoholra és cigire esküszik, de ha amúgy sem élsz ezekkel, eztán se tedd. Egyél rendesen zöldséget és gyümölcsöt, igyál elég folyadékot (bár már bizonyára hatott, s mozogj. Ennél jobb tanács nem létezik.


Természetes megoldás: süss ki 4-5 csicsókát olajban és 2 napig el sem fogsz tudni mozdulni a vécéről. - saját tapasztalat.

2015. febr. 13. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Vegyél Mályva kapszulát. Este, lefekvés előtt egy szemet beveszel. Reggel megiszol egy pohár langyos/meleg teát vagy vizet és már meg is jön az ihlet :D

Ha kevés 1szem akkor 2t vegyél be másnap este. Bár nálam az már kegyetlen volt... :D

2015. febr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 aries 2 válasza:
Én is sok vizet javaslok neked. Reggel éhgyomorra fél l langyos vizet igyál. Kerüld a száraz ételeket, melyek magukba szívják a vizet. Egyél gyümölcsöket.
2015. febr. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ne vegyél be gyógyszert, ha vannak természetes segítők. Nekem a Hunyadi János keserűvíz vált be.
2015. febr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!