Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha valaki alultápláltság...

Ha valaki alultápláltság miatt fáradt, akkor van olyan, hogy az időszakosan "elmúlik"? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Időszakosan, visszatérően fáradtnak érzem magam (tehát ez azt jelenti, hogy van, hogy egész nap takarítok vagy mászkálok a városban, és van, hogy egész nap feküdnék és fekszem is). Édesanyám szerint azért, mert alacsony a testsúlyom (mindig is alacsony volt, ilyen az alkatom, csak stressz miatt fogytam 3 kilót). Arra lennék kíváncsi, hogyha amiatt lennék fáradt, azt nem !mindig! kellene éreznem? Tehát, ha a soványság miatt lenne, akkor nem volnék képes lefutni a buszra egy kilométeren keresztül, igaz?
2015. febr. 12. 23:29
 1/3 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, hogy olyankor eszel valamit és iszol.
2015. febr. 12. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Természetesen már próbáltam, de abszolút nem függ össze azzal, hogy mennyi eszem és iszom. (Egyébként a szokásos sportoljak, szedjek vitamint, igyak eleget, menjek ki a friss levegőre stb. dolgokat már ezerszer és hosszú ideig próbáltam, de nem használnak).
2015. febr. 12. 23:43
 3/3 anonim ***** válasza:

szia! fiatalabb koromban nekem is ez volt. véletlenül egy helyettes házidoki rendesen kivizsgált, azóta is nagyon hálás vagyok neki.

tehát valahogy megállapította, h B vitamin hiányom van, és B vitamin injekció kezeléseket kaptam.

azelőtt nagyon fáradékony voltam a legtöbbször, és azóta (kb 15 éve) semmi ilyen jellegű problémám nincsen.

Ha jól emlékszem, nekem ilyen volt a fáradtságom: a tesiórán, stb. simán tudtam teljesíteni, nem volt semmi gond.

viszont ha pl. kimentem a városba és sokat mászkáltam, utána hazamentem, és csak feküdni tudtam. főleg nyáron volt ez a baj.

de azt hittem, ez természetes, mígnem a doki segített rajtam.

2015. febr. 13. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!