Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki valami módszert hogy...

Valaki valami módszert hogy tudnék meghízni?

Figyelt kérdés
én tényleg sokat eszek de nem hizok meg egy kicsit se sőt fogyok és nemrég csináltam BMI tesztet kijött hogy alultáplált vagyok és hogy ebből egéségi problémáim lehetnek és ezt meg szeretném előzni szóval kérlek segícstek

2013. jún. 21. 22:34
 1/1 Szintiszoli123 ***** válasza:

Erre igazából csak 1 válasz létezik. Vigyél be több kalóriát, mint amennyit elhasználsz. 500 Kcal-al egyél többet naponta annál, amit elhasználsz. Az kb. heti 1/2 kg hízás.

Hogy mi mennyi, abban rengeteg netes kalkuláűtor segít. Ajánlom, hogy többel is kalkuláltass és az eredő eredményre hagyatkozz.

Nem kell szemetet enned, ahhoz, hogy hízz. Csak a kalória számít. Főleg a CH. A zsírbevitel is legyen megfelelő. Erre vonatkozó adatokat is találasz neten, illetve adják a kalkulátorok.

2013. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!