Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Jó -e candida diéta?

Jó -e candida diéta?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem,ha a candida diétában nem szabad enni semi cukrot,szénhidrátot,nem lesz csak betegebb az ember,hiszem felborulnak a normális anyagcsere folyamatok,vércukor szintel mi lesz?vagy nem ehető gyümölcs sem,legyengül az imunrendszer.biztos hogy jó ez a diéta?
2010. febr. 12. 11:33
 1/3 anonim ***** válasza:
Én több, mint két éve nem eszek cukrot és fehér lisztet és gombát (ezeket nem szabad candida diéta alatt enni azt hiszem) meg amúgy húst sem, és makk egészséges vagyok, semmi bajom nincs.
2010. febr. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Ha jól tudom, akkor csak finomított lisztet nem lehet enni, egyebet igen.

Gyümölcsöt is lehet enni, csak nem a magas cukortartalmúakat.

2011. márc. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
az első válaszoló jól írta,még annyit hozzá tennék,hogy élesztőt sem tanácsos enni..és igen,jó a diéta..én is csináltam és nem csak,hogy jó alakom lett tőle,de el is múlt a candidám..nálam nőgyógyászati probléma volt.Sajnos abba hagytam a diétát,és ismét tiszta candida vagyok,úgy hogy kezdhetem elölről az egészet.De a közérteted is jobb lesz,érezni fogod magadon,hogy nem eszel meg minden szemetet,az anyagcseréd is jobb lesz,és szerintem a szájszagon is segít.Én nem ettem cukrot,élesztőt,fehér lisztet,tejterméket beleértve a kefírt,csak natur joghurtot ettem,nem ittam alkoholt.kb ennyi.csak ajánlani tudom...nehéz,de megéri!!!!sok sikert :)
2011. máj. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!