Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nem jo az emesztesem! Tobbj...

Nem jo az emesztesem! Tobbj lent! (Fontos)?

Figyelt kérdés
Minden nap egeszsegesen taplalkozok sok gyumi es toldseg es beviszek ezek mellett hust egy nagyon pici liszttartalmu etelet semmi edesseg stb de megse jo az emesutesem emesztes alatt azt ertem hogy van mikor napokig valami megfogja a hasam es nem birok "uriteni" es faj a hasam voltam orcosnal de nem tudja mi bajom . Adott hashajtot de semmit nem hashnal neha . Es olvastam hogy nagyon egeszsegtelen az ilyen bogyo! S.o.s
2015. febr. 21. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:
Szoktál sportolni, és iszol elég vizet?
2015. febr. 21. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szomorú, hogy a doki elintézte hashajtóval. Én a búzakorpát ajánlom, egészséges, és nekem mindig segített, mikor ilyen időszakom volt.


Viszont ha nagyon elhúzódik ez a jelenség, vagy ez sem segít, akkor mindenképpen keress fel egy másik orvost, mert ez bővebb kivizsgálást igényel!

2015. febr. 21. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szerintem menj vissza az orvosodhoz és kérd meg, hogy írjon ki neked teljes vérkép vizsgálatot. Abból feltűnhet, hogy van-e valamilyen hiánybetegséged. (Mert attól még lehet, hogy te úgy képzeled helyesen táplálkozol.) Viszont, ha merész vagy kérheted, hogy csináljanak gyomortükrözést. Nem olyan vészes dolog. Ott biztos kiderül, ha a gyomroddal van valami. Azonban csinálhatsz annyit is, hogy hetente kiválasztasz valamit, amit éppen kihagysz az étrendedből és figyeled magadat. Ha ugyan úgy nem változik semmi, akkor nem az az étel a kiváltó dolog és visszaveheted a táplálkozásodba és kísérletezhetsz mással. Azonban ez hosszadalmas és nem valami célravezető, a fentebbieket jobban ajánlom.
2015. febr. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!