Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valami fogyokurat, ami hatasos...

Valami fogyokurat, ami hatasos is?

Figyelt kérdés
Komoly valaszokat kernek
2015. febr. 24. 10:15
 1/5 schocko ***** válasza:
Fuss!
2015. febr. 24. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

hát figyelj, ne egyél kenyeret, tésztát, cukros dolgokat, üdítőket ne igyál.

gabonát azért egyél valamennyit, de ne vidd túlzásba, ne az legyen a fő táplálék, hanem a zöldség, minél több nyers. persze legyen hús is, meg gyümölcs, legyenek zsírok nyugodtan, csak ne égetett zsír/olaj.

emellett mozogj.

ha ezt betartod, én nagyon csodálkoznék, ha nem fogynál le. viszont ez persze egy életre szól. én is így táplálkozom, 52 kg vagyok.

nem tudom, milyen tippre vársz, káposztalevesektől, tablettáktól, két heti böjttől nem fogsz lefogyni, csak teljes életmódváltástól, kiegyensúlyozott, tápanyagokban gazdag táplálkozástól, rendszeres mozgástól.

persze ez a nehezebb, de ez fog beválni.

2015. febr. 24. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ja még annyit, hogy éhezni nem kell. én pl. nem tudom az éhezést tolerálni, még pár óráig se. mindig eszek, hogy jól érezzem magam, ha éhes vagyok. ez nem jelenti azt, hogy reggeltől-estig rágcsálok, mivel ez megterhelné a szervezetet. de kb. négyszer eszem egy nap, és rendes adagot, csak nagyon alaposan mérlegelem, hogy mi is van abban, amit megeszek.
2015. febr. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Kerülj kalóriadeficitbe 3-4 napos átlagban. Egyél 2 gramm ttkg fehérjét és végezz súlyzós edzéseket az izmaid megóvása érdekében. Végezz aerob edzést, hogy több kalóriát égess, így nem kell annyira visszavenni a kaját ahhoz, hogy kalóriaminuszba kerülj.

A kalóriadeficitet elsősorban CH megvonással érd el, elősegítve a fogyáshoz egyeseknek szükséges hormonális környezet kialakulását (inzulinszint a padlóra!).

2015. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Szintiszoli123 ***** válasza:

Ez a rideg valóság. Más nem kell.

Adj neki nevet, ha úgy könnyebb.

2015. febr. 24. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!