Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » BÉRES OMEGA 3 halolaj kapszula...

BÉRES OMEGA 3 halolaj kapszula vagy ESKIMO 3 halolaj kapszula? Egyáltalán jók ezek? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Étrend kiegészítő kapszulat szeretnek venni, de fogalmam sincs melyiket! Rengeteg van mar a piacra dobva, így nehéz dönteni melyik a legmegbízhatóbb . Esetleg valaki tudja melyik a leghatásosabb es amelyik a legtisztább eljárással készül? Koszonom!
2015. febr. 28. 00:26
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
A halolaj kapszuláknál eleve gond, hogy a legtöbb gyártó nem tünteti fel, honnan származik a felhasznált hal (sokan az olcsó kínai meg vietnami halhulladékot veszik meg felhasználásra). Aztán az sem mindegy, hogy hol készül a termék, mert óriási különbségek vannak az egyes országok minőségbiztosítási előírásai és főként a betartási fegyelem között. Mi évek óta izlandi halolajat szedünk, többször jártunk Izlandon, egyszer a Lysi halolaj-üzemet is meglátogattuk. Csak izlandi halászoktól helyben fogott halat vesznek és még skandináv viszonylatban is szigorú a minőségbiztosítási rendszerük, ráadásul nagyon jó az omega-3 és a vitamin-tartalma is a termékeiknek. Úgyhogy én a Lysi halolajat ajánlom, van folyékony és kapszulás formában is, sok gyógyszertárban, bioboltban, Mediline-nál árulják és van saját webáruházuk is.
2015. febr. 28. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Rendben koszonom a segítséget, legközelebb ilyet veszek :)

Ma 1000mg-os omega 3 kapszulat vettem 'vitamintár' Béres a gyártója :) en is ettől féltem h ne mindenféle szennyezett halból készüljön, de megkérdeztem a gyógyszerészt aki az ismerősöm es ő azt mondta hogy a Béres figyel az ilyenekre , szóval ez tuti jo. Így ezt vettem meg 100 db os es 3000 forint volt:) remelem beválik. De a későbbiekben megpróbálom amit te mondtál. Azt mennyiért veszed ? Koszonom :)

2015. febr. 28. 12:31
 3/6 anonim ***** válasza:
61%
A darabszám sajnos nem sokat mond, én azt szoktam nézni, hogy mennyi a javasolt napi adag, mert az egyik cégnek a termékéből napi egyet, a másikból napi hármat kell bevenni, úgyhogy az áraknál ezt is figyelni kell. A másik, hogy nálunk, mivel a páromnak nagyon komoly koleszterin-gondjai vannak, fontos, hogy nagy legyen az omega-3 tartalom. Ő a Lysitől az Omega-3 Fortét szedi, ami 1000 mg-os és 33%-os EPA és 22%-os DHA tartalma van, ilyen mennyiséget még sehol máshol nem láttam. Ezt 64 db-os kiszerelésben forgalmazzák és napi egyet kell bevenni, így több mint két hóra elég. Az ára kb. 5000 forint, azért nem tudom pontosan, mert mindig szokott lenni valamilyen akció, és inkább akkor szoktunk többet venni. A gyerekeink is Lysi halolajat kapnak, ez nincs semmivel ízesítve (nem volt könnyű először megetetni velük, de megszokták és most már elfogadják). Nem akartam nekik mindenféle tuttifrutti meg hasonló ízesítésű halolajat venni, inkább el sem képzelem, mi mindent adhatnak ahhoz, mire tuttifrutti íze lesz. Nézd meg a Lysi honlapját, én ott szoktam informálódni.
2015. febr. 28. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ebből is napi egyet kell beszedni amit en vettem :) amit te mondtál annál csak annyit nem tudok mi a különbség köztük mert több fele van belőle ..:) viszont elég jónak tűnik, szóval legközelebb akkor tuti ezt veszem amit te ajanlottal! Te rendelni szoktad vagy van ilyen bolt ahol lehet ezt kapni? Mert a gyogyszertarba nem volt sajnos :(
2015. febr. 28. 17:26
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

A kedvenc halolajas cikkem:


[link]


Aki minőséget akar az olvasgasson Krill olaj kategóriában!

2015. ápr. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ha aktuális még, én Eskimo-3 olajat használok (nem kapszulásat), és nagyon bevált. Nem betegeskedek, és az íze sem rossz, ebéd közben bevéve gyorsan elmegy az íze.

Üdv,

K

2016. okt. 10. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!