Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Híztam, de mégsem látszik?

Híztam, de mégsem látszik?

Figyelt kérdés

Régen 170 cm-hez 55 kg voltam, fél éve viszont 58-60 között mozgok és az anyagcserém is lelassult. Sportolni nem sportolok többet (ugyanazt a kört futom :)), annyi, hogy fogamzásgátlót váltottam. Most vettem magamnak a tavaszi ruhákat és nemhogy nagyobbat, még egy számmal kisebbet is kellett vennem, a régebbi ruháim is egyre lazábbak rajtam. 55 kg-ra viszont nem tudok visszafogyni, bármit is csinálhatok. Pedig csak pár kg az egész. Nem tartom magam daginak, semmi ilyen, csak érdekel, hogy mitől lehet a nagyobb súly, de vékonyabb alkat..

Köszönöm a válaszokat! :)


2015. márc. 7. 17:04
 1/3 A kérdező kommentje:
22/L egyébként :)
2015. márc. 7. 17:09
 2/3 anonim ***** válasza:
Hormonális változástól is lehet (amit ugye a fogamzásgátló simán okozhat) de akár életkori sajátosság, életstílus miatt megváltozhat a szervezeted tápanyagfelhasználási stratégiája. Lehet, hogy most elkezdett izmot építeni, hiába sportolsz ugyanannyit, a felesleget meg elhasználja valami hasznos folyamatra. Szerintem semmiképpen ne aggódj, amíg jól érzed magad. Az emberi szervezet tele van rejtélyekkel.
2015. márc. 12. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2015. máj. 24. 22:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!