Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Sokat ettem ma? Mennyi kcal...

Sokat ettem ma? Mennyi kcal lehet? 16|L

Figyelt kérdés

dél körül ettem egy natúr joghurtot meg egy nagy almát,

Délután brokkolis-főzeléke= 2 merőkanál ) 2 db fasírtal

Este pedig még egy fasírt meg egy alma.

Tudom idiótán hangzik mert nem mindegy hogy a fasírt mekkora meg milyen hús blablabla de akkor így ránézésre...Anorexiábül akarok gyógyulni de utálom magamt evés után és úgy érzem hogy rengeteget ettem:(173ˇ47



2015. márc. 7. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
kaloriabazis.hu
2015. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
értem, de egy egészséges ember szemével ez sok vagy pont elég egy napra?
2015. márc. 7. 19:06
 3/10 anonim ***** válasza:

Ez nagyon kevés. Kalóriában nem tudom mennyi, de ránézésre a mértékek nagyon kevés. Én ennél azért jóval többet eszem, pedig vékony vagyok.

Meg kevés a 3 étkezés is, 5-ször kellene, de min. 4-szer. Reggeli, ebéd, uzsonna, vacsora.

A joghurt meg alma inkább reggelinek való. Az 1 fasirt almával meg no comment....

Egyed a fasirtot ugyanúgy főzelékkel, vagy valamilyen kenyérfélével. Meg mg legalább 1 étkezést be kellene iktatni. Persze az sem jó, ha most hírtelen sokat eszel, fokozatosan kellene. Nem tudnál valamilyen szaktanácsadót felkeresni?

2015. márc. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Rengeteg. Menj el pszihológushoz, mert meghalsz előbb-utóbb.


Bár, szüleid helyében nem hagynám, lég gáz, hogy ők ennyire leszrják, mi van veled.

2015. márc. 8. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
remélem ezt ironikusan értetted mert képes vagyok elhinni hogy ez tényleg RENGETEG
2015. márc. 8. 21:01
 6/10 A kérdező kommentje:
és járok dokihoz igen szerencsétlenek nem szarnak le egyszerúen nem mert\tudok többet enni mert vagy kihányom vagy inkább nem eszek...
2015. márc. 8. 21:02
 7/10 A kérdező kommentje:
*merek\tzdok
2015. márc. 8. 21:03
 8/10 A kérdező kommentje:
már megint elírtam...
2015. márc. 8. 21:03
 9/10 DnPlymn válasza:

Így közel 4 év távlatából:

Ez nagyon kevés! Persze ezt már leírták előttem is.


Hol tartasz most? Sikert a testképzavarodtól megszabadulnod?

2018. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 DnPlymn válasza:
*sikerült
2018. nov. 29. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!