Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan hízhatnék úgy, hogy ne...

Hogyan hízhatnék úgy, hogy ne csak a hasamra menjen?

Figyelt kérdés
Eléggé sovány vagyok, és hízni szeretnék, de nem nagyon megy. (170cm/47kg) Mindenki folyamatosan azzal piszkál, hogy egyek már mert elfúj a szél..és tényleg fel kéne szednem pár kilót, de eszek sokat, még se megy.. Nem mondom hogy egész nap tömöm magam, de sokat eszem.. Plusz minden nap nassolok is..mondjuk nem édeset mert vagyok nagyon édesszájú, de megpróbálok minnél kalóriadúsabban enni mostanába, szóval sós mogyit, ropit, pattogatott kukoricát, gyümölcsöket (banán,datolya,aszaltszilva) napi szinten eszek még se jön föl semmi, csak a hasam lesz mindig nagyobb a sok kajától már (mintha terhes lennék:D) aztán 2-3 nap múlva újra lapos lesz, ha elmegyek nagy wc-re, de máshova nem jön föl semmi... Mitől lehet ez? Miket egyek sokat, hogy hízzak? Az egyik barátnőm anorexiás volt és neki egy nutridrink nevű italt kellett innia napi 2x és attól hízott.. Szerinetek ez beválhatna nekem is? 15/L
2015. márc. 8. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Mozogni kell.
2015. márc. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Heti 3x van 1,5 órás kosár eddzésem.

Még valami tipp?

2015. márc. 8. 22:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Te nem hízni szeretnél, hanem tömeget növelni.

Mert gondolom nem zsírosabb/löttyettebb akarsz lenni, hanem formásabb. Erre a legjobb a súlyzós edzés.

2015. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!