Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » MEGHALOK egy üveg Nutelláért...

MEGHALOK egy üveg Nutelláért a fogyókúrám közepén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan veszem most a helyes étkezést és rendszeresen járok edzeni, nem akarom elrontani a dolgot. Viszont iszonyatosan édesszájú vagyok (régebben több tábla csokikat ettem meg egyszerre) és párnaponta rám tör ez a dolog, hogy megpusztulok a csokiért.

Mit tehetek? Mivel tudom kiváltani? Az a baj, hogy a gyümölcs, meg ilyesmi nekem nem segít, mert nincs csoki íze és most ez tényleg nagyon szenvedés.


2015. márc. 13. 15:59
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Nem kell magadat kínozni, egyél csokit, DE keveset.
2015. márc. 13. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Egyel csokit. Magas kakaotartalmut, de ha az nem jon be - en utalom, keseru -, akkor nyugodtan mehet akar egy csik is. Nem fogsz tole elhizni, semmit bajod sem lesz, csak megszunik ez a szr erzes. Hidd el, nem kell olyan nagyon szigoruan venni.


En ugy dietazok, hogy mindent eszek, amit megkivanok - ma pl. spagetti rengeteg sajttal -, csak kevesebb adagot, vagy tobb zoldseggel. De csoki az lemegy 2-3 csik is, nagy ugy. 168/56 vagyok mar ket eve.

2015. márc. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:

1. de sajnos muszáj kínoznom magam, mert 168 centihez 100 kiló vagyok


2. az a baj, hogy hiába magas kakaótartalmú, ha egy napot kihagyok, vagy nem úgy eszem, ahogy kéne, 2 kiló visszajön!

2015. márc. 13. 16:06
 4/23 anonim ***** válasza:

Akkor kínozd magad...istenem...így nem érsz el semmit, majd befalsz egy üveg nutellát, ahelyett, hogy ennél egy kicsit, és boldog lennél

Egy kis édesség nem rontja el a fogyókúrát.

2015. márc. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

"MEGHALOK egy üveg Nutelláért a fogyókúrám közepén, mit tegyek?"


Sürgősen intézkedj a temetésedről.

2015. márc. 13. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

4.: de, pont elrontja...

eddig egyedül a 2. hozzászóló írt érdemleges választ, de ő sem teljesen, mert én nem súlytartást szeretnék, hanem rohadtul sokat lefogyni, ilyenkor nem csúszhat le jaj istenem 3 sor csoki

2015. márc. 13. 16:13
 7/23 anonim ***** válasza:
" Mivel tudom kiváltani?" Semmivel. Csak a kiloidra gondolj ne az élvezkedésedre!
2015. márc. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

De, teljesen normalis valaszt irtam. En 20 kilot fogytam, ugy, hogy mindent ettem, csokit is, napi szinten, csak mozogtam mellette!


2-es voltam. De, ha akarod, kinozd magad, csak aztan nehogy falasroham legyen a vege.

2015. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
az ilyen kérdéseket se fogom megérteni. Nem eszel belőle, és kész. Minek ezen sírni. Az élet nem tejszínhab
2015. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 Andizsuzsi ***** válasza:
Főzős kakaó édesítővel?
2015. márc. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!