Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » MEGHALOK egy üveg Nutelláért...

MEGHALOK egy üveg Nutelláért a fogyókúrám közepén, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nagyon komolyan veszem most a helyes étkezést és rendszeresen járok edzeni, nem akarom elrontani a dolgot. Viszont iszonyatosan édesszájú vagyok (régebben több tábla csokikat ettem meg egyszerre) és párnaponta rám tör ez a dolog, hogy megpusztulok a csokiért.

Mit tehetek? Mivel tudom kiváltani? Az a baj, hogy a gyümölcs, meg ilyesmi nekem nem segít, mert nincs csoki íze és most ez tényleg nagyon szenvedés.


2015. márc. 13. 15:59
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Ha egy kis édességtől 2 kilót hízol, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz.
2015. márc. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 Andizsuzsi ***** válasza:

[link]

[link]


Válogass :)

2015. márc. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Nem tudom, mit csinálhatok rosszul, heti négyszer járok edzeni, csirkét és salátát eszem, néha egy-egy szelet teljes kiőrlésű kenyeret, megy egy-egy gyümölcsöt. Amint ezt abbahagyom, minden visszajön, de mikor csinálom, akkor is nagyon lassan megy le egy fél kiló is.
2015. márc. 13. 16:19
 14/23 anonim ***** válasza:
Talán nem koplalni kéne, hanem ésszel fogyókúrázni.
2015. márc. 13. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:
Andizsuzsi köszi a tippeket, ezek tényleg jók :)
2015. márc. 13. 16:20
 16/23 A kérdező kommentje:
14.: nem koplalok, 1400-1500 kalóriát eszem egy nap
2015. márc. 13. 16:21
 17/23 anonim válasza:
Kedves Nuthellás!Üdv.a clubban.Látom te is ú.n. édességfüggő vagy.( Nuthella egyik becenevem) DE elég belőle 1kiskanál is lassan elszopogatva.Igyál sok vizet,teát.Étvágycsökkentők.Nekem kiválóan elveszi az étvágyat a kurkumás ,gyömbéres víz is.Beválik az is ha este csak zöldséget eszem addig amíg tart a farkaséhségem.Ez is hatásos:lereszelsz 1 egész kígyóuborkát,1citromot.A citrom héját csak akkor ha bio különben NE! Elturmixolod ,minden étkezés előtt iszogatsz belőle.
2015. márc. 13. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
Köszi, ki fogom próbálni :)
2015. márc. 13. 16:31
 19/23 anonim válasza:
Én amikor keményen edzek sosem kívánom a szemetet ( ételnek nem nevezném a nutellát ), viszont tudom milyen a falásroham, csak azt akarom szemléltetni, hogy egészséges életmód és fizikai aktivitás mellett könnyebb lesz megküzdened vele, mert a sportolás szerotonint és endorfint szabadít fel a testedben, amely hasonlóan jó és nyugtató érzés, pont mint a csokoládéevés. A probléma viszont az lehet, hogy nem eszel mellé rendesen - értsd ezt úgy, hogy hiába van meg a napi X kalóriaszám, mert minőségileg nem eszel megfelelően. Az étrendedet kizárólag zöldség, hús, jó minőségű olaj, hal és diófélék/magvak kellene alkossák - ennyi. Kilengések lehetnek itt-ott, de azok is nagyon minimálisak, a bázist ezek az ételek kell alkossák, amiket az imént felsoroltam.
2015. márc. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19. pont így eszek, nem összevissza hülyeségeket. És négyszer edzem egy héten. Többször sajnos nem tudok eljutni.
2015. márc. 13. 17:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!