Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mit (t) egyek hogy ne legyen...

Mit (t) egyek hogy ne legyen felpuffadva a hasam?

Figyelt kérdés
Kb 1 hete fel vagyok puffadva és nagyon zavaró.:S
2010. febr. 16. 00:46
 1/8 anonim ***** válasza:

mit szoktál enni? lehet, hogy sok búzából készült ételt eszel, vagy sok cukrot viszel be.

gyors megoldás: a beöntés.

2010. febr. 16. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Probiotic. Foglalkozz kicsit a bélflóráddal.
2010. febr. 16. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

igyál góygyteát ez segít:


1:1:1 arányban: koriander, ánizs, édes/réti kömény


Ebből a keverékből 1 evőkanálnyit főzzél 5 deci vízben pár percig és iszogasd a nap folyamán.

2010. febr. 16. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Beöntés? :$

Nem tudom az alvásnak lehet-e ehhez köze, de mostanában nagyon keveset alszom. Max 4-5 órát kb 2 hete. Szerintetek?

2010. febr. 17. 17:05
 5/8 anonim válasza:
Nehéz úgy segíteni9, hogy nem ismerjük a mindennapjaidat. A fentebb leírt dolgokat próbáltad már? Ha igen, mi a tapasztalatod? Ha nem, akkor miért nem? Valóban szükséged van segítségre, vagy csak unatkozol? Mozogj többet!
2010. febr. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem,még nem próbáltam. A mozgással semmi bajom, sportolok eleget! Ami a mindennapokat illeti, ugyanúgy táplálkozom, csak kissé kitolódott az ebéd időpontja (4-5órára),mivel mindennap elég későn érek haza. Aludni meg 4-5 órát van időm.

Egyébként meg nem unalomból írogatok, nem is lenne rá időm...

2010. febr. 18. 17:50
 7/8 anonim válasza:

Szerintem két dolgot tehetsz. Beszélsz orvossal, vagy kiőpróbálod a jó szándékkal, tapasztalatokból írt ötleteket. Kíváncsi vagyok az eredményre.

Mennyi idős vagy? Dolgozol, tanulsz? Mit sportolsz? Ha a probiotic mellett teszed le a voksodat, előtte értekezzünk!

2010. febr. 19. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. 17 vagyok, tanulok. Napi kb 4-5 km-t kerékpározom és konditerembe járok.
2010. febr. 21. 00:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!