Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miert gorcsolt be a gyomrom a...

Miert gorcsolt be a gyomrom a kavetol?

Figyelt kérdés
Neha begorcsol es most is begorcsolt miutan megittam. Biztos az, mert nem ettem semmi szokatlant, reggelire majkremes zsemlet, ebed rantotthus krumplival. Meg egy kis sutit ettem, de az se szokott gondot okozni. Csak a kavetol gorcsolok be neha. Es van, amikor hasmenesem is lesz tole. Teinnel iszom, neha teszek bele fahejat.
2015. márc. 22. 14:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Tejszinnel iszom*
2015. márc. 22. 14:26
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt is tudom, hogy savat csinal meg ilyenek, de ha nekem sok a savam, akkor inkabv eg a gyomrom, nem gorcsol
2015. márc. 22. 14:29
 3/6 anonim ***** válasza:
Van akinél görcsöket okoz és hasmenést, ilyenkor jobb ha áttérsz zöld teára, vagy valamilyen gyógyteára. Amúgy sok savtól is görcsölhet, nekem is görcsölt amikor nagyon előjött a refluxom és erősen savas lettem, a gyomorszájamnál görcsölt sokáig.
2015. márc. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a tejszin okozza, ha esetleg a tejre is érzékeny vagy.
2015. márc. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy csak ritkan. Nyilvan, ha minden kavezasom utan ez lenne, akkor nem innek, de csak ritkan jon elo. Bar az utobbi 3 nap talan tobbet ittam kicsit, mint szoktam. Koszonom a valaszt!
2015. márc. 22. 14:38
 6/6 A kérdező kommentje:
Amugyaz is igaz, hogy sokszor a tejtol vagy akarmilyen tejes dologtol faj a hasam meg hasmenesem van.
2015. márc. 22. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!