Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Beteg lehetek vagy normális...

Beteg lehetek vagy normális hogy kilátszanak a bordáim?

Figyelt kérdés
Sosem voltam nagy evő de mostanában még kevesebbet eszek.Zuhanyzásnál vettem észre hogy már látszik a bordám ergo csont és bőr vagyok.Nemrégen voltam vérvételen az eredmény alapján semmi bajom.Aggódom.Beteg lehetek vagy ez normális?

2015. márc. 26. 21:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is kilátszik, pedig nem vagyok valaki nagy vékonyság. Szerintem ez normálisan, amíg a súlyod nem csúszik át a kórosan sovány kategóriába.
2015. márc. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát 12 éves vagyok és 30 kg. Az normáils.
2015. márc. 26. 21:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Ha tudod, hogy nem normális, hogy ilyen vékony vagy, akkor minek teszed fel a kérdést. Egyébként meg elmondtam, hogy addig normális, amíg a súlyod nem megy át a kórosan sovány kategóriába. Ezt a BMI index mutatja meg. És ne legyél flegma, mert segíteni akarok.

Hány cm-hez vagy 30 kg?

2015. márc. 26. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok flegma csak elírtam mert azt kérdezni szerettem volna hogy az normáis? 140 cm vagyok. És a kérdést azért tettem fel mert szerettem volna megtudni, hogy fölöslegesen aggódok-e
2015. márc. 26. 22:14
 5/9 anonim ***** válasza:
Jaj, ne haragudj. Aztán később rájöttem, hogy nyilván nem úgy értelmeztem, ahogy írtad, csak annyian szoktak itt flegmázni, hogy már azt is úgy értelmezem, ami nem annak szántak. Ha 140 cm vagy, akkor 30 kg szerintem normális, de figyelj arra, hogy rendesen egyél, és mozogj eleget, és akkor nem lesz itt semmi baj.
2015. márc. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A 140 cm-hez a 30 kg teljesen jó, szóval nincs miért aggódnod. :)

Nekem is kilátszanak a bordáim, de hát ez ilyen, nem vagyok vastag alkat, úgy látom te se. :D De ha a vérvételen is minden rendben volt, főleg nincs miért aggódnod. :)


22N

2015. márc. 27. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek :) <3
2015. márc. 27. 15:44
 8/9 anonim válasza:
Nekem is ki látszanak xDDD de nem annyira
2015. ápr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én vagyok 170 CM 35KG
2015. ápr. 5. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!