Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Az normális, ha sokat fogyok...

Az normális, ha sokat fogyok egy viszonylagos koplalás alatt? (bővebben katt)

Figyelt kérdés

Vékony 25 éves fiú vagyok, most 2 hete elfogyott a pénzünk, burgonyát, rizst, valamennyi gyümölcsöt, zöldséget, kevés húst ettem.

A súlyomat most mértük meg, 52,6 kg vagyok (180 centivel) bár nem érzem magam gyengének.


A mérleg jó.


Általában viszont olyan 58-60 körül szoktam lenni.

Elképzelhető, hogy a viszonylagos koplalás miatt állok így, vagy valami betegség lehet a háttérben?


2015. márc. 10. 12:44
 1/7 A kérdező kommentje:
Nem mondanám, hogy koplaltam, inkább azt, hogy tápanyag, fehérje, hússzegény táplálékot fogyasztottam most 2 hétig. és nem nagyon mozogtam.
2015. márc. 10. 12:47
 2/7 A kérdező kommentje:

Sajnos magamra vagyok utalva.

Ha nincs pénz éhenhalok. Ebben az országban nincs szociális háló. De ez már politika téma lenne.

2015. márc. 10. 12:52
 3/7 anonim ***** válasza:
hát ha alig eszel azért azt is lehet koplalásnak nevezni szerintem.
2015. márc. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pár napja napi 1 kg burgonyát megettem, bár nem a legjobb minőségűt, pár napig volt hozzá kb 200 gramm sajt is.
2015. márc. 10. 12:59
 5/7 A kérdező kommentje:
1 kiló burgonyában, vagy fél kiló rizsben bőven kell lennie annyi fehérjének és tápanyagnak, hogy különösebb fizikai aktivitás nélkül ne essen a súlyom....
2015. márc. 10. 13:00
 6/7 A kérdező kommentje:

Most épp zsírban felfőzött rizi-bizit eszem. Ezt is ettem pár napig.

Tehát nem nagyon értem. Ezekben megvannak a minimumok.

2015. márc. 10. 13:01
 7/7 kezo86 válasza:
Sokoldalúnak is kell lennie a táplálkozásodnak! Sajnálom, hogy ilyen helyzetben vagy most, remélem, hamarosan megjavul. :(
2015. márc. 10. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!