Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a véleményetek erről?...

Mi a véleményetek erről? (széklet)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Elég ritkán járok szarni, kb. 7-10naponta szoktam egyszer.

Mostanában többet ettem, mint szoktam.. szóval már a 7. nap körül szúrta a belemet a cucc. Hát rávettem magam, és leküzdöttem a félelmem.. elmentem kulázni. Kb. 20centi hosszú volt, elég vastag. Kicsit fájt utána, aztán elmúlott. Ez volt tegnap. Ma megint éreztem, hogy kell de inkább ilyen hasmenés szerű érzés volt, elmentem és azt vettem észre, hogy ez is egy méretes darab lett, olyan 15-17centit mondanék rá. Mi lehet ez? Soha nem szoktam kétszer ekkorát.. félek :s Előre is kösz.


20/F



2015. ápr. 7. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:

Nyilván.

Már nem azért, de ez nem normális, hogy ilyen ritkán van székleted. Mióta tart ez az állapot?

Az a helyzet, hogy ha valakinek tartósan 3 napnál több ideig nincs széklete azt székrekedésnek nevezzük. És a beleidnek sem egészséges, hogy állandóan teli vannak ürülékkel, felszabadulnak toxikus anyagok, rohad a bélben.

És ez inkább normális. Még jó, hogy kijött belőled.

Miket, hányszor, és mennyit szoktál enni? Mert nem hiszem, hogy ez rendben van.

Nekem van, hogy napi többször is van.

2015. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!