Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Alig birom meginni a sima...

Alig birom meginni a sima vizet mi lehet a gond?

Figyelt kérdés

A sima vizet nem birom ujabban meginni nem vagyok szomjas egyáltalán de ha meg is iszok akkor is csak egyszerre egy két deci vizet tudok inni de egyből hánynom is kell tőle ahogy lemegy

Régebben nem voltak ilyen gondok, gond nélkül fél liter vizet is meg tudtam inni

Egyszerűen hánynom kell a sima viztől, nem tudom mi válthatta ezt ki

Az üditőt azt megiszom hányinger nélkül

Mi lehet a gond?



2015. ápr. 8. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Többektől hallottam már hogy hányingerük van a víztől. Valakinél idővel elmult ez a dolog. Addig is apró kortyokban próbálták meginni, vagy inkább teát ittak.
2015. ápr. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
20%
Kevert italok miatt. Fiatalok be szokták keverni az alkoholokat mindenféle hülyeséggel aztán nem tudnak vizet inni. Ha nem ittál akkor nem tudom mi lehet a probléma
2015. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó. Bármit megiszok, a citromleves vizet is, de a sima kb. azonnal visszajön. :( De megoldottam: nem iszok natúrban.
2015. ápr. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

nem nem ittam alkoholt egyik napról a másikra nem birom meginni a vizet

Van egy kis refluxom néha csak eddig nem volt jellemző az, hogy egyenesen undorodjak a viztől nemtudom én sem, hogy mi ez

Egyébként ha apránként iszom akkor tudok inni de egyben két deci viz már sok, ami valljuk meg nem igazán normális egy embernél

2015. ápr. 8. 19:40
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

A jelenséget a nyelőcső rendellenessége okozza. Ennek a következménye a reflux is, amit régen gyomorsavtúltengésként diagnosztizáltak.

A többit privátban!

2015. ápr. 8. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi!
2015. ápr. 9. 00:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!