Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a legjobb HÍZÓkúra módszer?

Mi a legjobb HÍZÓkúra módszer?

Figyelt kérdés

Légyszíves irjatok nekem jó hízókúra módszereket!!:S


15 éves vagyok, lány, 170 cm és 53 kiló. jó.. van aki szerint ez a pont jo, de én hízni szeretnék. Nagyon sokat eszem, de nem hízom semmit..:S


2010. febr. 19. 16:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Sokszor egyél, legalább napi 5x, jó kis kalóriadús ételeket, chips, krumpli, kenyér, édességek, csoki, tejszínhab. Mindenképp egyél valamit lefekvés előtt is, sose menj üres hassal aludni. És valami rendszeres sport, anélkül szart sem ér az egész.
2010. febr. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

egyél sok tápláló hizlaló kaját. pl kenyér, krumpli, tésztafélék. banán, szőlő, az a lényeg több kalóriát vigyél be mint amennyit elhasználsz. itt egy link itt kiszámolhatod miből mennyi kell heti 1 kiló hízáshoz.de egyébként ha az alakoddal nem vagy megelégedve akkor inkább menj el konditerembe és kérj edzői tanácsot.


[link]

2010. febr. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

ETTŐL BIZTOSAN HÍZOL MAJD,nekem bevált EDZÉS + KALÓRIADÚS ÉTREND + TÁPLÁLÉKIEGÉSZÍTŐK 2,5 hónap alatt +12kg

(rendszeres kávéfogyasztás mellett)

Kicsit hosszúra sikeredett de érdemes elolvasnod!

A szokásos tanácsokat most nem sorolom el pl:sok kalóriabevitel,edzés stb.Inkább a kiegészítőkre helyezem a hangsúlyt.

TÁPLÁLÉKKIEGÉSZÍTŐK amik csodákra képesek!:

KREATIN PEZSGŐTABLETTA

Kreatinnak nagy szerepe van a sikerben.3 fontos tulajdonsága van.Növeli az edzés időtartamát,nem fáradsz el annyira, sok erőt ad.A másik , hogy vizet köt meg, azaz megnőveli az izomsejtek térfogatát(jobban nézel ki),és az izom ilyen extrahidratált állapotban gyorsabban tud fejlődni, gyarapodni.A harmadik, szinte másnap látod az eredményt, sikerélményt, önbizalmat ad.

Fontos megjegyzés: Ezzel a módszerrel könnyen áttörheted azt az elméleti határt, hogy 1 hét alatt 0,5 kg súlygyarapodás érhető el, viszont azt vedd vigyelembe hogy ha abbahagyod a szedését akkor a megkötött víz lemegy rólad tehát lesz egy kis visszaesés.De még így is nagyon megéri használni!Én 3 hét után abbahagytam a kúrát, mert már elértem azt a súlyt amivel jól érzem magam, már csak edzés előtt iszok belőle egyet.

EMÉSZTŐ ENZIM KOMPLEX

Az emésztés során válnak a makronutriensekből(zsírok,szénhidrátok, fehérjék),zsísavak,monohidrátok, aminosavak amik felszívódnak a bél falán.Ezt a lebontást enzimek vézik amit a gyomor(pepszin), és a hasnyálmirigy(tripszin, lipáz, amiláz stb) termel.Előfordulhat hogy a szervezeted nem termel elegendő mennyiséget, ez azt jelent, hogy amit megeszel nem hasznosul hatékonyan.Gyógyszertárban kaptatóak vény nélkük olyan emésztőenzim-komplex készítmények amik segítenek neked.A tapasztalatom, hogy kiadós étkezés után is elég 1db tapletta.

Hízókúra elején erősen javasolt,farkaséhes leszel tőle, megkönnyíti, tökéletesíti az emésztést, nem káros.Idővel elhagytam a szedését mert anélkül is megmaradt a nagy étvágyam.

VITAMINOK, ÁSVÁNYI ANYAGOK

Én pezsgőtabletta formában iszom, arra figyelj, hogy legyenek benne B VITAMINOK mert ezekből lesznek az emésztőenzimek.Ettől is kicsit nagyobb lesz az étvágyad.

TEJPÉP(H*PP)

Drogériákban kapható csecsemőknek készített kül. ízesítésű pép ételek,ha megnézed 1 doboz(250g) kb 1000kcal ami nagyon jó!

Ebben minőségi anyagok vannak,fehérjék, szénhidrátok zsír, vitaminok,ásványi anyagok,minden amitől fejlődik egy kisember.

Eleinte fél doboznyit ettem belőle egy nap mostanra annyira hozzászoktam, hogy napi 1 dobozzal kell megennem, hogy jól érezzem magam.(komolyan függőséget okoz:))és meg is látszik!Ha eszel mellette rendesen jönnek a kilók.

NAPKÖZBEN MÉG FOGYASSZ EL:

1 tábla csokit (kb 500kcal!)

1-2 banánt (sok fehérje sé szénhidrát, nem laktat)

olajos magvakat,pl. pisztácia, mogyoró (nagyon sok energia)

Sok sikert a hízáshoz!

2010. febr. 19. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok! Én 34 éves vagyok, szintén 170 cm és 55 kiló. Én is híznék egy-két kilót. Ez a tejpép jó ötlet, bár a gyerekeim is eszik, sosem gondoltam, hogy nekem is kéne. Most kipróbálom!
2010. febr. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Fúúh.Nagyon szépen köszönöm mindenkinek! ki fogom próbálni.


amugy sportolok rendszeresen.heti 3 alkalommal 1,5 óra kézilabda.tehát azzal nem lesz baj. inkább azzal hogy ha ugyebár serkenti az éhséget, akkor ha pl suliban vagyok, az nem a legjobb mert ott napontas 3 szendvicset, minimum egy szelet csokit, és az ebédet eszem meg.hazajövök, itt is ebédelek.este is, van hogy 11 kor neki állok enni. de van hogy 5-6 órán keresztül semmit...

2010. febr. 19. 23:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is hízókúrán vagyok.Elmondom a napi étrendem.Reggeli: 1 doboz joghurt+narancs.Fél óra múlva 4 db csokis keksz+1 szelet csoki.15 perc múlva 1-2 szelet sütemény.12- kor ebéd vagy szendvics.Közvetlen rá 1 szelet csoki+krémtúró.Délután egy alma és este valami vacsi.
2010. márc. 1. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
húúh.te aztán jól bevagy táblázva.:).köszii a tánácsokat
2010. márc. 1. 17:32
 8/12 anonim válasza:
91%

Sziasztok.

A legrosszabb, hogy ha beírjuk a Google keresőbe hogy fogyókúra; akkor több ezer link jön ki. Ha beírjuk, hogy hízókúra akkor meg nagyon ritka találni rendes étrendet.

Nekem ami bevált (én 155 cm. és 42 kg vagyok):


1. reggeli 8 órakor: vajas, sonkás, sajtos, majonézes szendvics.

2. tízórai 10 órakor: valamilyen gyümölcs.

3. elő ebéd 12 órakor: pirítós.

4. ebéd 15 órakor: az adott napi ebéd.

5. uzsonna 17 órakor: gyümölcs.

6. vacsora 19 órakor: valamilyen szendvics.

7. vacsora után bármilyen édesség. ami jól esik.


én egy hét alatt 1-2 kg-ot híztam.

de ezt az agyban kell eldönteni. én lusta voltam és abba hagytam. 1 hét után. pedig hozzá lehet szokni.

2011. ápr. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 69Girl válasza:
Én 170 cm és 46 kg vagyok, nem tudok hízni évek óta, mikor egészségügyi okokból abbahagytam a sportolást fogyni kezdtem. Amikor mozogtam 51 kg is voltam, de most aggaszt ez a soványság. Azt olvastam egyébként, hogy a hízásnak nem az a kulcsa, hogy egészségtelen ételekkel tömjük magunkat. A chips oké heti 1x, de nincs benne tápanyag. Egészséges étrend kell, de a szénhidrátoknak nem szabad hátat fordítani. Próbálok hízni én is, hajrá nektek.
2015. okt. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Kertesz Adam válasza:

Tej.


Bővebben: aki szereti a tejeskávét, mézes tejet, tejbe aprított kenyeret.. az egyenesben van. 3x3 dcl tuti elhízol. :)

Kis bundás kenyér, péksütik, meg köretnek tészták. Milánói makarónik, nokedlik, lebbencsek, tészta levesbe, pörkölthöz, tészta nasinak TEJFÖLLEL.


Ha az ember rákap ilyesmikre, meg arra, hogy estefelé kétszer kimenjen a konyhába.. csak úgy bekapni valamit (fél-egy adag ételt.. észrevétlenül) akkor az lesz a baj, hogy hogyan fog leállni ezzel mikor már telt alkatú. :) Béke!

2016. jún. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!