Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi a legjobb, és leghatásosabb...

Mi a legjobb, és leghatásosabb szírégetési módszer? Te milyen módszert, tablettát javasolnál?

Figyelt kérdés

Olyan szírégető módszer szeretnék kapni (tabletta, vagy bármilyen alacsony költségő módszer) ami akkor is hatásos, ha nem tudok sokat mozogni, mert a tanulási rendszer, amiben én vagyok, nem enged mozogni, és folyamatosan nő a súlyfeleslegem.

Kérnék valami praktikus lehetőséget

(Ne egyél, tanulj futófépen, és ehez hasonló beszólások kíméljenek... [kétségbe esett fiatal]


2010. aug. 2. 19:15
 1/5 anonim válasza:

Szerintem ne szedj ilyen tablettákat!

Nemrégiben megvizsgáltak 100 zsírégető- és tömegnövelő tablettát és 98-ról kiderült, hogy SÚLYOSAN roncsolja a szervezetet.

Sajnálom, hogy nem tudok segíteni de egy kis időt csak tudsz szánni a testmozgásra:)

2010. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Hát figyelj, az a baj, hogy a napom úgy van (még most is) hogy 8-kor kelek, 9-12ig tanulás, ebéd (minimális) 13-18 gyakorlattal egybekötött oktatás, és 18-21 ig, ismét elméleti gyakorlat, és számítógépes nyáktervezés...

úgyhogy egyátalán nem tudok mozogni, mert este már agyilag is holla vagyok, van úgy h 3 napig fáj a fejem :S

2010. aug. 3. 08:58
 3/5 anonim ***** válasza:

Reggel 7-8-ig lehet sportolni, mielőtt erre is kifogást keresnél, közlöm, hogy én is 7-kor kelek, egész nap dolgozom, és 11-12 előtt nem kerülök ágyba.

A reggeli mozgás javítja a közérzetet, a koncentrációt, jobban bírod a napi strapát. Az első pár nap nehéz, de ha megszokod, már ki se bírod nélküle.

2010. aug. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
a tabletta nem megoldás, mert csak károsítja a szervezetet. meg kell találnod az edzésnek az időt, és persze helyes táplálkozás!
2010. aug. 5. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Tablettát semmi esetre sem ajánlom. Én 1 évig szedtem, eredmény -10 kg. 2 év múlva +15 kg. Kalória bevitel csökkentés mellett (5 x) rendszeres evés. A jelenleg elfogyasztott ételeidnek csak felét edd meg. Lassan egyél, hogy szervezeted értékelje az elfogyasztott ételt, de ne raktározzon. Tanulás közben ne csipegess. Én 1 zsemlét is felszeleteltem 7-8 szeletre, erre valami sovány felvágott, zsírszegény sajt. tea édesítőszerrel (én napi 1 sz. tabl.) használok. Ja és nagy türelem mert lassabban megy le a + mint ahogy feljött.
2012. nov. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!