Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lassan 2 éve szültem császárra...

Nikoletta 56 kérdése:

Lassan 2 éve szültem császárral. A baba nagyon nyomta a gyomrom. Azóta a gyomrom nagyon rossz. Reggelente már olyan mintha jol laktam volna és puffadok. Pedig nem is ettem még. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A doki nem mond semmi. Csak h sokszor keveset egyek. Ma reggel már éreztem h savas vagyok. ...valaki tapasztalat?
2015. ápr. 20. 08:35
 1/4 anonim ***** válasza:

lehet, hogy reflux betegséged van. főleg, ha rekeszsérved is van hozzá (az elég gyakori, és hajlamosít rá). ha ennyire gyakran okoz panaszt, nem tudom, miért nem hajlandó foglalkozni vele az orvos.

amit te tudsz csinálni, az hogy magas párnán alszol, valóban sokszor keveset eszel, kerülöd a kávét-rágót-alkoholt-csokit-fűszeres ételeket. ha a beleid puffadnak, esetleg az espumisan segíthet, illetve a bélflóra rendezése probiotikummal (Protexin stb.)

2015. ápr. 20. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja még annyi, hogy ha nagyon savas vagy, ne nyúlj a szódabikarbónához, mert annak a túladagolása veszélyes. inkább próbálj kiharcolni valami savlekötőt a dokitól.
2015. ápr. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm.én a kávéra gyanakszom...és astreszre...az espumisan az jo de nem akarok rászokni..valamit análkül kell próbálnom..megfogadom a tanácsod köszönöm:)
2015. ápr. 20. 09:24
 4/4 anonim ***** válasza:

A reflux oka sok esetben a KEVÉS sav. Mivel kellő sav hiányában a gy.száj nem tud lezárni.


Nekem is állandóan égett fájt a gyomrom, puffadtam, gyomortükrözés, és nem volt elég savam, azért.


Citrusos, paradicsomos, savanyú, ecetes dolgokat kajáljak okat. Egy hónapja étkezek így, minden mellé savanyúaág, fél citrom, amikor megkívánom, és azóta semmi panaszom.

2015. ápr. 20. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!