Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Havi +2 kg-os hízás az még...

Havi +2 kg-os hízás az még rendbe van? Mitől számít soknak?

Figyelt kérdés

havi 2 os hízást tartom már január óta (4hónap 8kg )

72->80kg


ugya ez még nem számítt túl gyors hízásnak?

nyár végén volt műtétem és azt híztam vissza amit akörül fogytam, és még valamennyit fel akarok szedni, ezért kérdeztem hogy ez gyors-e.


18f 199cm 8% Testzsír százalék

kb 95kg a cél

edzek, nem csak ülök és eszek


2015. ápr. 30. 12:26
 1/5 anonim ***** válasza:

Tömegnövelés alatt heti 0,5 - 1 kg simán belefér, kérdés ugye hogy ebből mennyi izom, mennyi zsír, de amit írsz az nem feltétlenül gyors.


De attól is függ szerintem, mennyire rugalmas szerkezetű a bőröd. Havi 2 kiló rendben kell legyen.

2015. ápr. 30. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

"kérdés ugye hogy ebből mennyi izom, mennyi zsír,"


majd suliba megmérettetem a testzsír százalékom később is, és kiderül merre mozdul a % :)


értem, köszi a gyors választ

2015. ápr. 30. 12:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Felhivnam a figyelmed arra,kedves kerdezo,hogy az iskolaban mert adat nem valos.
2015. ápr. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem egy közel 2m magas 72 kilós férfi teste mondjuk elvisel 8 kiló plusz zsírt is, ez 10% körüli testzsír emelkedés, ha 100% zsír. És valószínűleg még egészséges tartományban lennél vele, bár te látod magad.


Szóval én kicsit sem izgulnék.


Rám is bőven férne zsír és izom egyaránt (190 centi, szintén 72 kiló körül) de áh.. egyszerűen egy tömegnövelő étrend tartása nálam nem túl esélyes.


Viszont a 95 kilónál /ami biztos hogy jól állhat/ azért fontos, hogy ne legyen túl magas a testzsírod, de hát ez evidens.

2015. ápr. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Sulis meres helyett inkabb a tukrot ajanlanam.
2015. ápr. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!