Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezzel az etrenddel lehet fogyni?

Ezzel az etrenddel lehet fogyni?

Figyelt kérdés

Kb 3-4 kilot szeretnék fogyni, aztán majd izmositani, de most a fő célom a fogyás( természetesen zsirbol)

Reggeli: ket szelet csokkentett szenhidratu toast kenyer szalamival sajttal vajjal( suliidoben anyukam kesziti a reggelit mivel nincs idom otthon enni pl tojast azt csak hetvegen szoktam)

Ebéd: csirkemell csikok friss salataval

Uzsonna: 1 banan

Vacsora: vacsorat most nem ettem mert nem voltam ehes de altalaban iszok egy feherje turmixot meg lazacot szoktam enni madarsalataval rukkolaval

Emelett heti 4x mozgok masfel orat.

Igy lehet fogyni?

(Bocsanat az ekezetek miatt)

Koszonom a valaszokat elore is!


2015. ápr. 30. 21:19
 1/6 anonim ***** válasza:

Meg kell próbálni. Ha nem megy akkor változtatni.

Ja fogyókúra szempontjából a legrosszabb gyumolcsot fogtad ki. :P pl egy alma előnyösebb.

2015. ápr. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Gondolom, igen, mivel elég kevés ételnek tűnik. Kenyeret nem ennék, de a fogyást nem tudja megakadályozni, ha viszonylag keveset eszel. Az ebéd és a vacsora teljesen jó (bár csirkemell és saláta, ez durván kalóriaszegény... persze ha elveri az éhed, akkor OK, én éheznék mellette).

Van fehérje, zsír, nyers zöldség, ami igen jó pont. Ha más is csak reggel enne kenyeret s nem folyton, jobban járna.

2015. ápr. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

De az almától éhes lesz az ember. Igaz, egy banántól is. Legalábbis én és a párom s még sokan.

Így is sokkal szénhidrátszegényebben étkezik, mint az átlag, sokan cukorral fogyóznak. Egy banán miatt nem aggódnék, persze cukrosabb, mint az alma, az tény és való (pedig az is elég cukros, én alapból málnát eszem. ma mondjuk epret és banánt, jók együtt. az egyik friss, gyümölcsös cucc, a másik sajátos ízű és édes).

2015. ápr. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Altalaban epret, almat szoktam delutan, banant inkabb reggel de most nem volt itthon se alma se eper :D
2015. ápr. 30. 21:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Oké, nyilván nem ezen van a hangsúly. :D egyébként is hamar megemésztődik, csak azt mondom gyümölcsök között a legkevésbbé jó erre a célra. De majdnem mindegy csak ne lefekvés előtt legyen.
2015. ápr. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat :)
2015. ápr. 30. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!