Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hiteles diétás-receptes weboldal?

Hiteles diétás-receptes weboldal?

Figyelt kérdés
Annyi szemetet találok kéthetes diétákról alma kúráról, káposztakúráról stb, hogy már kezdek kétségbeesni. A barátommal próbálunk összerakni egy egészséges étrendet, de nem tudjuk, honnan induljunk. Ráadásul ő túlsúlyos is egy kicsit.
2015. máj. 6. 19:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

lifetilt.hu

keresd meg fb-on is


illetve ha jobban bele akartok mélyedni, bodybuilder.hu (magadnak is össze tudsz állítani étrendet, ha tudod, mi a célod és mit mennyit kell ahhoz enni)

2015. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

A lifetilt tényleg jó.


Ez például abból is látszik, hogy nem egyen étrendet akarnak mindenkire ráerőltetni, hanem felismerik, hogy többféle ember van, többféle táplálkozási irányzat, mind lehet jó a maga módján. Foglalkoznak pl. paleóval is.


De nektek meg: szerintetek mégis mit eszik az ember? Azért ti is gondoljátok át.. nem mondom, hogy könnyű az étkezés kérdés, de azért az alapokat le lehet fektetni. Vajon ha egy erdőben lennétek és nem lenne civilizáció, mit ennétek. Vajon mire lehet szüksége a szervezeteteknek. Iparilag előállított, feldolgozott anyagokra, vagy a természetben is megtalálható táplálékokra?

2015. máj. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Természetesen azért szeretnénk változtatni, mert ki szeretnénk iktatni a műkajákat. Amennyire csak lehet. Nincs ellenünkre semmi, mindenevők vagyunk, most már csak össze kell állítani egy kezdő étrendet, utána csak belejövünk. Egyelőre viszont csak számokat látok, így tényleg oda kell figyelnem :D Köszönöm mindkettőtöknek!
2015. máj. 7. 21:12
 4/17 anonim ***** válasza:

45%os, úgy látszik mi mindig megtaláljuk egymást XD

elvitatkozhatunk a táplálkozásról is, nem csak a tudományról :DDD

ebből szerelem lesz :DDDDDDDD

2015. máj. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Államvizsgára tanulok, pótcselekvésként vagy edzem vagy fórumozok.


Veled beszéltem más kérdésnél is? Remélem nem írtam semmi bunkó vagy bántó dolgot (mondjuk igyekezni szoktam, hogy ne legyek a legutolsó tahó)


Én elég nehezen különböztetem meg a válaszolókat, név nélkül, %-ok alapján. Én is hol 45 hol 46%-os vagyok, és ahogy láttam más is ír ennyi %-kal (utánozók).

2015. máj. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Nem te írtál a mellrákos kérdésnél is?


Ha nem, akkor félrelőttem, bocsi. :D

2015. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Az én stílusomat könnyű felismerni: nagyon alternatív vagyok, de valamelyest intelligens. Nem hiszek a vitákban és minden nézőpontot egyenlően potenciálisan hibásnak tartok.
2015. máj. 7. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Hát de nem szar, hogy a saját álláspontodat is folyton megkérdőjelezed magadban?


Najó inkább alszom, meg ne offoljuk szét ezt a kérdést is...

majd a következőnél találkozunk. :DD

2015. máj. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Az élet nem piskóta.
2015. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Ha nem kérdőjelezném meg a saját álláspontomat, akkor ugyan olyan elvakult vallási fanatikus lennék mint azok, akikkel gyakran nem értek egyet. Mi a szarabb, bizonytalannak lenni a saját világnézetemben (tényleg rossz, de szokható) vagy olyannak lenni mint akiket sajnálsz? Az utóbbi nekem rosszabb.
2015. máj. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!