Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Van valahol jó diétás fórum/we...

Van valahol jó diétás fórum/weboldal?

Figyelt kérdés
Sajnos el vagyok hízva és muszáj változtatnom, mert már az egészségem forog veszélyben. Ezért elkezdtem diétázni. A kenyeret, chipset, üdítőket, csokit elkerülöm, estére salátát eszem, meg egyéb dolgok (nem írnék le minden, de lényeges változás). Kalóriabázisnál tudom nézni a kalóriát, szénhidrátot, zsírt, fehérjét. Vagyis egy olyan egészségesebb étkezésre váltok, amit egész életen át tarthatok. Plusz elkezdtem sportolni. Próbáltam rákeresni, hátha találnék tanácsokat, tippeket, receptet vagy hasonló embereket, de elsőként a különböző hangzatos diétákat dobta ki (paleo, 90 napos) és nem igazán találtam olyat ami engem érintene. Arra gondoltam, hátha ti ismertek ilyen oldalakat. :)

2014. aug. 16. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
shop.builder.hu, body.builder.hu ill. Sárga kapszula. Nem csak "gyúrósoknak ".
2014. aug. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Amiket az első felsorolt, azok is jók, de én még őket is szeretem:


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2014. aug. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!