Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hiteles diétás-receptes weboldal?

Hiteles diétás-receptes weboldal?

Figyelt kérdés
Annyi szemetet találok kéthetes diétákról alma kúráról, káposztakúráról stb, hogy már kezdek kétségbeesni. A barátommal próbálunk összerakni egy egészséges étrendet, de nem tudjuk, honnan induljunk. Ráadásul ő túlsúlyos is egy kicsit.
2015. máj. 6. 19:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Kérdező, hogy ne csak OFF legyen, a keto.hu is hasznos oldal. Hiteles...? Jah.
2015. máj. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Hát engem bazira idegesít, hogy azért befolyásolható vagyok.. Nemtom, néha úgy le tudnak nyűgözni a karizmájukkal vagy nemtudom mijükkel az állításaikban biztos emberek...


Ettől függetlenül igyekszem kritikusan állni a világhoz, és mindenen elgondolkodni, de ha jutok valamilyen konklúzióra, azt beépítem a világnézetembe...


Mit tanulsz btw?

2015. máj. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A karizmájukkal.. :) elleplezett bizonytalanságukkal. Az tényleg magával ragadó tud lenni. Tudom, voltam én is ilyen :)


Okleveles élelmiszermérnök államvizsgára készülök, most lekvárkészítést tanulok. Hozzá a szüretet-betakarítás szervezést, tárolást, gyümölcs előkészítést. Meg a feldolgozás technológiáit. Ez most egy jó kis téma.

2015. máj. 8. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Nem akarok bunkó lenni, de nem akartokprivibe menni?
2015. máj. 8. 11:37
 15/17 anonim ***** válasza:

Én is gondoltam rá, megyünk szobára :D

https://www.youtube.com/watch?v=pLKeZukedZo

2015. máj. 8. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Nézted a keto.hu-t? Rohadt jó, aránylag egyszerű recik vannak fent. Meg mondjuk eléggé emberbarát információ gyűjtemény táplálkozásról, ketogén étrendről.
2015. máj. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
A keto.hu egy picit jobban bejön, nem tagadom. De tuti, hogy mindkettőt használni fogom. Köszönöm!
2015. máj. 8. 17:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!