Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ettem/eszem a bőrkeményedéseme...

Ettem/eszem a bőrkeményedésemet (is), de most azt hallottam hogy mérgező! Igaz ez?

Figyelt kérdés
Kényszerbeteg vagyok,mindenemet eszem,de most nem is ez a lényeg.Most olvastam a hírekben,hogy egy nő a bőrkeményedésével mérgezte meg a családját,és írták azt is hogy mérgező,veszélyes. Lehet tőle valami bajom?Komoly válaszokat légyszí.
2015. máj. 12. 23:03
 1/7 anonim ***** válasza:

Pffff.....mennyi bőrkeményedésnek kellett lennie a nőn, hogy kipurcant egy egész család .

Komoly bajod már van így is, mert nem normális dolog a saját tested semmi tartozékát enni.

Voltál orvosnál?

2015. máj. 12. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Most ültem le a gép elé, hogy vacsi közben olvasok egy kicsit. Pffff :(((((
2015. máj. 12. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Még életemben nem hallottam, hogy valaki a bőrkeményedéseit eszi le magáról! :( Meg még mit??


A bőrkeményedés nem mérgező, de ha kanálszámra eszed, akkor megfulladhatsz tőle. Talán jobb lenne leszoknod róla, és rágjál helyette rágót, de ne nyeld le, hanem köpd ki, ha már nem kell. Vagy rágj mogyorót, mandulát, dióbelet, azt le is nyelheted és egészséges is.

2015. máj. 12. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A kényszerbetegséged kezelésére keress egy jó pszichológust.


Nem mérgező, sima megvastagodott bőr...


Amúgy érdekelne hol olvastál ilyen sületlenséget, esetleg linkelhetnél egy cikket.

2015. máj. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
2015. máj. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2-es! Minek vacsizol éjjel?
2015. máj. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Sokan (valamiért...) elfelejtik, hogy a bőr jó táplálék. Kollagénben, elasztinban gazdag. A vágóállatok bőrét direkt elfogyasztjuk, kifőzzük, a kapott levest/kocsonyát megesszük.


Tehát a veszélyességéről ennyit. Ha fogyasztás előtt a bőrt ciánnal kezelik, akkor nem a bőr lesz mérgező, hanem a rajta lévő méreg.

2015. máj. 13. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!