Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Egy 16-17 éves lánynak mennyir...

Egy 16-17 éves lánynak mennyire lenne egészséges/egészségtelen a napi egyszeri vagy kétszeri minimális étkezés?

Figyelt kérdés
Nincsenek evészavaraim de egy ideje sajnos így tudok csak étkezni van nap amikor csak reggel iszok egy kávét mert egyszerűen túlzottan elfoglalt vagyok. Ez nevezhető anorexiának vagy valamilyenfajta evészavarnak?

2015. máj. 14. 21:13
 1/4 anonim ***** válasza:
23%

Igen,ez az.

Nagyon nem egészséges, és nem tudom elhinni egy kamaszlány hogy lehet annyira elfoglalt,hogy még enni sincs ideje?

Ha egy fontos üzletember lennél,hihetőbb lenne,de még nekik is van kajaszünet.

Tönkre vágod az epédet is,arról nem is beszélve,hogy nem fejlődsz majd normálisan, ilyen korban a legfontosabb a megfelelő táplálkozás.

Ezt nem bántásból írom,de ahogy elolvastam a kérdésed eléggé felhúztam magam, változtass.

2015. máj. 14. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szimplán baromság és lustaság. Reggel 2 percig tart kenni egy szendvicset vagy venni valami pékárut ebédre, otthon meg eszel gondolom normális vacsorát, meg ebédet ha hazaérsz suliból.
2015. máj. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
40%

A napi 1 étkezés teljesen normális, a 2 már bőséges.


Az egész napos zabálás, amit nyugati étrend néven csinálunk (szart eszünk és azt is állandóan) teljesen egészségtelen szokás. Az időszakos böjt teljesen normális lenne, tehát mondjuk napi 1 vagy 2 étkezés.


Aki egészséges és normális ételeket eszik, az bírja is. Akinek nem jön be, az meg nem csinálja.


De ugye ma az elhízás és az izom a divat. Na most testépítéshez is zabálni kell egész nap, elhízáshoz is. De az egészséges a kevesebb étkezés lenne. Kevesebb étkezéssel is pont be lehet vinni a szükséges tápanyagokat :)

2015. máj. 14. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minimális étkezés? Az nem jó. Rendesen egyél. Ha napi 1-2-szer, akkor nyilván egyszerre sokat. DE csak ha így érzed jól magad, én sem tudom elhinni a túlzott elfoglaltságot, enni nem kell sok idő. A reggeli kihagyása még nem gond, ha valakinek az nem jó, én utáltam, a Te korodban szerintem már erősen hanyagoltam. De ha Neked jobb reggelivel, akkor reggelizz. Max. nem pont felkeléskor, de ne éhezz.
2015. máj. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!