Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek milyen módszerekke...

Szerintetek milyen módszerekkel lehet hatékonyan lefogyni kb 3 hónap alatt? Jelenleg 171 cm/ 85 kg vagyok

Figyelt kérdés
2015. máj. 19. 21:47
 1/5 anonim válasza:
sok szarással, kevés evéssel , koplalással havi 20 kg is lejöhet
2015. máj. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Koplalással s egyeseknek ketogénben inkább 2-2,5 a max...


Heti fél-1 kg a normális, tempós, de még egészséges zsírból fogyás, kérdező. Sokféle módszer van, én az egyénre szabott életmódváltás híve vagyok, egészségesebb ételek, kevesebb szénhidrát, főleg gyors... Ezen túl már nehéz általánosságban beszélni, kinek ez jó, kinek az. S persze kalóriadeficit is kell s a mozgás is nagyon ajánlott.

2015. máj. 19. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Három hónap alatt megfelelő diétával és testmozgással jó esetben 70 kg-ra le tudsz fogyni.

A lényeg, hogy kevesebb kalóriát vigyel be, mint amit felhasználsz, és emellett megfelelő minőségű és mennyiségű tápanyaggal lásd el a tested. A mozgás két szempontból fontos: segít megtartani vagy akár növelni az izomtömeged, hogy feszes és erős maradj, valamint növeli a kalóriafelhasználásod. A tuti kombinációs a súlyzós és az aerob edzés. Ha elolvasod a Sárga kapszula című ingyenes ebookot, sok mindent meg fogsz tudni, és a neten található kalkulátorokkal összerakhatsz magadnak egy étrendet. El kéne hagyni a bolti készételeket, lisztes, tésztás cuccokat, cukrot. Hívhatjuk életmód váltásnak is, ez az egyetlen hatásos módja az egészséges, tartós fogyásnak.

2015. máj. 19. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :D Esetleg a Norbi Update is segíthet?
2015. máj. 21. 15:19
 5/5 anonim válasza:
nézed az ozmin gatyába rázt
2015. máj. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!