Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ezekkel a módszerekkel le...

Ezekkel a módszerekkel le tudnék fogyni 10 kg-ot egy hónap alatt?

Figyelt kérdés

Természetesen az autót elhagynám (ha meg tudom oldani), és váltanék biciklire. Minden nap tekernék 2-3 órát. Úszni is van lehetőségem, ezért arra is szánok naponta ennyit, és emellett minden nap kétszer csinálnám a Rubint Réka-féle tornát. Enni nem szeretnék semmit salátán és zöldségen kívül semmit, inni sem innék mást csak vizet.


Kérlek titeket ne írjátok, hogy lehetetlen, mert egyszer egy tragédia miatt még ennél is többet sikerült fogynom egy hónap alatt. Csak normális válaszokat kérnék. Én is tudom, hogy nem a legegészségesebb dolog a világon, de muszáj, mert sírni tudnék ha meglátom magam.


19/L


2011. jún. 5. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha hirtelen lefogysz, az 2x olyan gyorsan szeded fel. Egyél mindenből kevesebbet, de ha lehet édességet egyáltalán ne. Semmit ne vonj meg magadtól, kivéve a cukrot. Mindenből kevesebbet egyél, 3 óránként úgy, hogy ne legyél tele, de ne korogjon a hasad. Igyál sok folyadékot és rostos ételeket egyél. Mozogj sokat. Hidd el rosszabbul fogod érezni magad, ha hirtelen leadod és fel is szeded. Csak megint kudarcélményed lest.
2011. jún. 5. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ja és 6 után már ne egyél semmit. Ha csak salátán akarsz élni, akkor egy idő után nagyon ingerlékeny leszel, mert tudod, hogy nem ehetsz egy csomó mindent. Semmit ne vonj el magadtól és csak MÉRTÉKKEL egyél. Ennyi a titok. A súlyodat is tartani tudod majd, mert össze szűkül a gyomrod.
2011. jún. 5. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hinném, hogy az én gyomrom valaha is összeszűkül, ugyanis az egy feneketlen lyuk. Köszönöm a válaszodat, igyekszem mértékkel csinálni.
2011. jún. 5. 23:32
 4/16 anonim ***** válasza:
Ó ha ezt tudnád, az enyém is az ! :) Én is 19 éves vagyok, 1 éve csont és bőr voltam. Naponta egyszer ettem de szó szerint reggeltől estig. És a kollégiumba jöttem rá, hogy mennyit eszek a többiekhez képest. Azóta leálltam. Rendesen eszek.
2011. jún. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
De még mindig többet, mint a többiek. Imádok enni. Tanulás helyett is mindig enni akarok, de 1 hete elkezdtem azt, hogy beosztottam, hogy 3 óránként eszek keveset és így nem azon vagyok, hogy ejj megint de éhes vagyok :)
2011. jún. 5. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Én is szeretek enni, sőt sajnos főzni is, így mindig csinálok valami finomat, de olyan rossz mert minden evés után olyan bűntudatom van, ha ránézek a többi vékony lányra. :(
2011. jún. 5. 23:40
 7/16 anonim ***** válasza:
Én is szeretek főzni nagyon. Hány cm/kg vagy? Lehet nem is vagy túlsúlyos csak úgy gondolod.
2011. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

"Enni nem szeretnék semmit salátán és zöldségen kívül semmit, inni sem innék mást csak vizet. " A fehérje hiánya miatt leépül az izomzatod, a gyors fogyás miatt megnyúlik a bőröd, és amit leadsz, azt hamar visszaszeded. Erre a 10 kg-ra kb 2,5 hónapot kéne szánni minimum. (Nekem 4 hónap alatt ment le ennyi.)

"egyszer egy tragédia miatt még ennél is többet sikerült fogynom egy hónap alatt." Ha ebből indulunk ki, én is lefogytam lelki válság miatt 14 kg-ot kb másfél hónap alatt. (Helyrejöttem, és vissza is jött...) De ezeket fogyás helyett nevezzük súlyvesztésnek, az a megfelelő szó rájuk.

2011. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
De amit írtál azt tényleg felejtsd el, semmi értelme!
2011. jún. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Nem baj ha visszajön, majd akkor leadom rendesen, de szeretnék nyáron strandra menni legalább.
2011. jún. 6. 00:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!