Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki meg tadná mondani...

Harkály Levente kérdése:

Valaki meg tadná mondani melyik a legjobb fehérje ami kapható?

Figyelt kérdés
Jelenleg 100% whey proteni pro-t használók.

2015. máj. 23. 16:39
 1/7 anonim válasza:
Nem ezen múlik..
2015. máj. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A legjobb fehérje a tyúktojás. Főzőm, sütöm, 100 féle módon lehet belőle finomabbnál finomabb kajákat varázsolni. Csak egy a lényege, hogy meg kell rágni, hogy mennél több nyállal keveredjen. Szóval pépet kell rágni belőle mielőtt lenyelem
2015. máj. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az én fehérjém a legjobb már ha érted mire gondolok :)
2015. máj. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a vicces megjegyzéseket nem csalódtam a gyakori kérésekben...
2015. máj. 23. 18:59
 5/7 anonim ***** válasza:
Márpedig a rendes szilárd fehérjeforrások a legjobbak, kivéve, ha gyors felszívódásra van szükség valamiért. De a Sport, mozgás/Testépítésben vannak segítőkész hozzáértők, akik tudnak segíteni eme kérdésben. Én sajna nem, én lazán megvagyok tojással.
2015. máj. 23. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Legyen doppingmentes, és illeszkedjen az edzéstervedhez.

Böngéssz itt is:

[link]

2015. máj. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Kenny0616 válasza:
ez aokmindentőlfügg .. Elsősorban attol hogy hogyan szeretnel edzeni ? ... Tömegelsz vagy csak erőtnövelsz ? Esetleg szálkásítasz .. Aztán attol ia függ hogy mnnire vagy hízékony ? Mennyire gyors z anyagcseréd .. A legegyszerűbb ha elmész egy boltba és ott segítenek ..
2015. jún. 2. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!