Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan tudnám elérni, hogy az...

Hogyan tudnám elérni, hogy az emésztésem lassabb legyen?

Figyelt kérdés

20 éves fiú vagyok, 182 cm magas és mindössze 60, max 62 kg.

Nem tudom hogyan tudnék hízni, vitaminokat eszem(béres csepp, c-vitamin, magnézium) próbálok rendszeresen enni, de sajnos munka és iskola mellett nehéz ezt betartani. Próbáltam tömegnövelőt is edzés mellett, de így sem híztam egyetlen kilót sem. Ötlet?



2015. jún. 6. 12:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Tudod az a baj ezzel, hogy mindenki más. Van aki az emesztessel minel tobbet kell emészteni, annál több az energia égetés is. Ezzel szemben van akinek mindegy a mennyiség, ugyanannyi energiát eget el magával az emesztessel viszont ha többet eszik, az bizony megmarad. Elsősorban ezen múlik, hogy ki mennyire hizekony.

Nyilván az emésztés gyorsassaga is befolyásolja de szerintem ezt te nem tudod szabályozni.

2015. jún. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy bele tudsz az ilyenekbe avatkozni s hogy az jó lenne.

Viszont miért lenne nehéz rendszeresen enni munka és iskola mellett? Az evésre nem kell olyan sok idő... Bár ha nem tudsz egyszerre sokat enni, akkor sűrűbben kell, az bekavarhat, de megoldható az is. Vannak akárhol bekapható ételek, én ettem már motoron is (én vezettem). Csak van szüneted...

2015. jún. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Milyen ételeket tudtok javasolni?

Zöldséget, gyümölcsöt, húst, rizst, édességeket is eszem.. Úgy gondolom a napi fehérje és szénhidrát bevitelem megvan egy napra bőven..

Vagy egyszerűen elkönyvelhetem, hogy mivel édesapám is hasonlóan vékony így nekem sem fog összejönni néhány plussz kiló?

2015. jún. 7. 08:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!