Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Honnan ered a vércsoport diéta?

Honnan ered a vércsoport diéta?

Figyelt kérdés
Úgy értem mi alapján állapítják meg ez meg az a vértsport mit ehet,ok hogy egy két tudós vagy ki azt mondta ,hogy ezt meg azt ez meg az a vércsoport ehet,de van ennek valami más alapja?Vagy csak ez is egy próbálkozás mint a vegán vagy a paleo?
2015. jún. 13. 00:58
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Megjelent egy könyv, aminek a címe: Vércsoport-diéta. És abban csak erről van szó, amit kérdezel.
2015. jún. 13. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ok de az csak egy nézőpont
2015. jún. 13. 01:04
 3/11 A kérdező kommentje:
Ez olyan,hogy azt mondják a kókusz zsír,kókusz olaj meg ilyesmi nagyon egészséges most meg egy fickó azt mondja ezek is mind egészségtelenek.
2015. jún. 13. 01:05
 4/11 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs mindenki szàmàra idealis dieta,ezt minden embernek sajat tapasztalatai szerint kell osszeallitania
2015. jún. 13. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2: Ezt nem értem.

Ennek a diétának nincsen más forrása, csak az a könyv.

2015. jún. 13. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Az a baj nem értem ténylegesen honnan ered a könyvet kivéve,miként határozza meg egy vércsoport,hogy milyen zöldséget vagy egyéb dolgot ehetünk,és mi van ha xy vércsoportnak nem ajánlanak valamit de mégis fogyasztja de semmi baja tőle.
2015. jún. 13. 11:00
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha jól tudom, a Távol-Keleten divat, vagy talán már hagyomány, hogy a vércsoporthoz mindenféle hiedelmeket kötnek, és eszerint szervezik az életüket. Tudományos alapja nincs.
2015. jún. 13. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szakmai kritika:

[link]

2015. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

De legalább működik?

[link]

2015. jún. 13. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Süssék meg a tudományukat! Adamo orvos. A Kína tanulmány szerzője, T. Colin Campbell PhD komoly professzor, az egész életét orvosi kutatással töltötte. Az emberek meg a pszichomókus által "feltalált" paleo fosnak hisznek. Persze a hithez hit kell, nem tudomány. Majd a nőblogi szörnyeteg fogja megmondani, mi az igazság. Ez nem kinyilatkoztatási kérdés, mindenki próbálkozzon, és válassza, ami neki jó.
2017. aug. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!