Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Van valakinek valami bevált...

Van valakinek valami bevált hízókúra ötlete?

Figyelt kérdés
14 éves, lány, 163cm, 40kg vagyok. Örököltem a vékony alkatot, de olyan jó lenne kb. 10kg-ot hízni. A válaszokat előre is köszönöm!:)

2015. jún. 19. 09:33
 1/5 anonim ***** válasza:
McDonalds,sok kóla.
2015. jún. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
McDonalds nincs a közelben:s
2015. jún. 19. 11:35
 3/5 anonim ***** válasza:

LEfekvés előtt egyél, de ne nehéz kaját.


Én:

- sajtos rántotta, v tükörjás

- vagy két hosszú csík szalonna hagyma, sajt

- vagy 9-10 szem tepertő hagyma sajt

- vagy sült hagyma, szalonna, virsli, ilyesmik

- ritkán a maradék ebéd, esetleg sütök tócsnit 2-3-at

- és ezen kívül fél zacskó szotyi balzsamecettel mindig, néha még egy csík tejcsoki

Kenyeret nem eszem egyébként sem, de ha te nem bírod a zsírosat - én hálisten igen meg imádom is -, akkor mást kell találnod.


Ezt csinálom másfél hete, és 40-ről 44,5 vagyok (és még így is gebe).

2015. jún. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem bevált, 2 hónap alatt híztam 15 kilót körülbelül. Túl kell magad enni, ennyi a titok. Mondjuk utólag hülye ötlet volt. Inkább sportolj és izmokat szerezz, ne zsírt.
2015. jún. 20. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:) imádom a zsíros ételeket, szerintem majd lefekvés előtt fogok enni zsírosat:D
2015. júl. 8. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!