Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A citromos víz mire jó?...

A citromos víz mire jó? Nagyon szeretem meginni fél citrom levét kb.3 deci szénsavas vízzel, utána szoktam érezni, hogy beindul az egész testem

Figyelt kérdés
Nekem ez a limonádé, cukor nélkül, szénsavas vízzel nagyon üdítő, és felébreszt, ezért szeretem. Sok helyen olvastam, hogy erre-arra jó, aztán, hogy nem is. Gondolom azért nyugodtan megihatok mindennap egy-két pohárral.

2015. jún. 24. 21:41
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Szerintem kb. pont annyi hatása van, mint 3 deci narancslének :D
2015. jún. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Azt nem szoktam inni, nem tudom. :) De annyi helyen olvasom, hogy "10 ok miért kezd citromos vízzel a reggelt".
2015. jún. 24. 21:49
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Igen, egészséges, természetes . Mint fodrász én hajra szoktam használni akkor amikor napos az idő ,, a citromos víz a napon a hajat világosítja:) így nem kell festenem a hajam . Néha megiszom egy kis limonádét is. Sok mindenre jó a citrom
2015. jún. 24. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
41%
Felpezsdulésre, energiára én Magnézium pezsgőtablettát használok ha a felpezsdüles érdekel
2015. jún. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Hajra én is használtam, kamillával együtt.

Magnézium tablettát szedtem rendszeresen suli időben, de inkább az idegeim miatt. Ezt a hatását még nem figyeltem meg.

2015. jún. 24. 21:53
 6/8 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint, kb. semmire...

A Ferencsik Pista bácsi féle-citromkúrát csináltam, méregtelenítés céljából és persze néhány plusz kilót is le akartam adni. 1 kg-t fogytam aztán ennyi. Azóta nem bírok citromra nézni.

2015. jún. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán semmi? Sajnálom a rossz tapasztalatodat. Én ebben a felpezsdítésben biztos vagyok, pedig reggel kávézom is, és nekem többet ér, mintha sima vizet innék. Vagy csak abból nem tudok annyit meginni, mint citromosból, nem tudom. :)
2015. jún. 24. 22:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Bizony van jó hatása. Rosszullét esetén is kiváló. Ilyenkor inkább sima ásványvízzel kell inni.
2015. jún. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!