Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Valaki használta Jay Cutler...

Valaki használta Jay Cutler total proteinjét? Olyat akarok venni mondjuk elég drága de ha használ akkor megéri Véleményeket kérnék

Figyelt kérdés
Jay cutler,protein
2015. júl. 4. 19:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Ha szeretnéd megfizetni a márkanevet, nyugodtan vedd meg, egyébként semmi értelme.

A fehérje egy alapvető makrotápanyag, nincs olyan, hogy "használ". Ha testépítő vagy, akkor ki lehet vele egészíteni az étkezésed, hogy meglegyen a napi fehérjebevitel, de ezt olcsóbban is megteheted, ha nem a jól hangzó név alapján választasz.

2015. júl. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát igazábol kezdő vagyok és a kajálást megtudom oldani de nem mindig de amikor tudok akkoreszek általában edzes utan szoktam inni tömegnövelőt (scitec muscle booster)de már mindjárt el fogy irnál olyat ami segít de olcsobb??
2015. júl. 4. 22:50
 3/6 anonim ***** válasza:

Tömegnövelőt soha nem ittam, nálam tapasztaltabbak szerint is pénzkidobás. Jobban megéri venni fehérjét, és keverni bele gyors szénhidrátot, pl. szőlőcukrot.

Fehérjét több helyről lehet olcsón venni. Én a myproteinről szoktam rendelni, angliából, de most épp a wheyprotein.hu-ról rendeltem, mert a tojásfehérje itt volt olcsóbb. Elég rossz most a font árfolyam.

Nem próbáltam, de sokak szerint megbízható a muscleteam és a stillmass. Ezek hazai webshopok, nem márkás, de állítólag minőségi termékekkel.

2015. júl. 5. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És segítenek a fejlődésben mert lehet olcsobb de szarabb,nem biztos ez csak az en feltetelezesem
2015. júl. 5. 10:37
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindegyiknek tejsavófehérje koncentrátum és izolátum az alapja. Gyakorlatilag mindegy melyiket veszed, ha megbízható a forrás. Az olcsóbbakban ráadásul gyakran kevesebb egyéb adalék van, így gyakorlatilag még jobb minőségűek is, mint a márkás termékek.

A fejlődésed szempontjából a táplálkozás sokkal fontosabb, mint a kiegészítők. Edzés után meg bármelyik tejsavó fehérje megteszi valamilyen gyors szénhidráttal.

2015. júl. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a segítséget
2015. júl. 6. 17:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!