Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napok óta nem eszek nem...

Napok óta nem eszek nem iszok, mert folyton attól rettegek, hogy a tüdőmbe megy az étel/ ital. Már őrületbe kergetem magam és a családom is. Lehet rá okom, hogy izguljak?

Figyelt kérdés

Ha a tüdőmbe menne észre venném? Hallottam olyat, hogy nem mindig. De már télleg kezdek lefogyni a nem evéstől.

Mit csináljak?


2015. júl. 15. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy észrevennéd. Nem nyeltél még félre? Elkezdesz köhögni mint az állat.
2015. júl. 15. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen tudom, de hallottam olyat, hogy 1 pici étel ment oda ami nem zavarta a légutat, csak a tüdőbe gyulladást okozott...

Meg hátha félre nyelek és köhögök de nem segít a köhögés...

2015. júl. 15. 13:47
 3/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem normális mértékű a félelmed. Ilyen problémák, amiket írsz, olyanoknál szokott jelentkezni, akik pl. tartósan ágyhoz vannak kötve, betegség miatt nem megfelelőek a reflexei stb.

Ha már az életed és a családod életét keseríti meg ez a probléma, akkor első sorban pszichológust javaslok.

2015. júl. 15. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem normális tudom, mert fóbiám van. De nem nem segitettek a pszichológusok se. Mindenki azt mondja fejben dől el. Jó oké. De az én fejembe hülyeség van, mert nem tudok megnyugodni rajta, hogy ez nem fordulhat elő.
2015. júl. 15. 14:52
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem érzed, hogy bizarr, ha ilyen félelem miatt éhenhalsz?

Ez olyan, mintha csak olyan ételt tudsz enni, ami lehet, hogy egészségtelen. De nélküle meghalsz! Nem kérdés, mi rejt nagyobb veszélyt...


Ez paranoia. Hány ember halt meg ilyesmi miatt a környezetedben? Én egy esetről sem hallottam. Ritkán nyel félre az ember és akkor sem szokott gond lenni. Persze szinte minden veszélyes, de ez elkerülhetetlen, muszáj enned, kimenned az utcára vagy bent maradnod a házban, megsérülhetsz, meghalhatsz itt is, ott is...

2015. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igaz, de én félek mindentől.
2015. júl. 15. 15:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!