Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan fogyjak?

Hogyan fogyjak?

Figyelt kérdés
14 éves lány vagyok, 165 cm és 78 kg. Rengeteg dologgal próbálkoztam fogyás érdekében, de nem bírtam sokáig. Mit kellene tennem, hogy legalább 10 kg leadjak? Milyen ételekre figyeljek, mennyit sportoljak egy nap?

2015. júl. 11. 19:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Ne csinálj semmi drasztikusat (bár az sem feltétlenül gond, ha olyan drasztikus dolgot csinálsz, ami remekül passzol hozzád, de nem akarom bonyolítani a dolgot). Nem tudom, mikkel próbálkoztál, de van egy csomó agyament, egészségtelen, koplalós diéta, amit normális ember persze, hogy nem bír. De egy jó étrend sem tuti, hogy Számodra megfelelő, mások vagyok, más ízléssel és testi igényekkel. Az a jó, ha megtalálod a saját életmódodat, amivel jól érzed magad.

Lehet, hogy az a legjobb, ha megnézed a normál étrendedet és kiiktatsz pár nem annyira egészséges, a fogyást inkább akadályozó elemet, ami nélkül viszont el tudod képzelni az életedet. Valamit változtatnod kell... Bár van, aki csak mozog egy csomót és kész, azért a legtöbbünknek kell és érdemes is az étrendváltoztatás.

Kevés mozgás is jobb, mint a semmi, több órát pedig nem kell, hacsak nem élvezed (én sokáig szívesen túráztam, 8-9 óra is volt egy jobb napon, persze ez ritkán volt, mert dolgoznom is kellett valamikor. munkanapokon csak 2-3 óra gyaloglás ment. lassan híztam mellette, no igen, az alapvető, hogy mit és mennyit eszik az ember).

2015. júl. 12. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszod! :)
2015. júl. 12. 12:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!