Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szélhajtó gyógyszereket,...

Szélhajtó gyógyszereket, fűszereket, teákat vagy bármilyen ételt, italt tudnátok ajánlani bélpuffadásos panaszokra?

Figyelt kérdés

Nagyon fel van fújódva a hasam, feszül és fáj. Mitől tudnék szellenteni, megkönnyebbülni?

Próbáltam masszírozgatni, kamillateát, mer most csak az van itthon. Gyakran van ez így ezért gondoltam beszerzek rá valami gyógyszert, de nem tudom, mi jó rá.



2015. febr. 16. 20:59
 1/6 anonim ***** válasza:
zöldmenta tea (azt hiszem). Én nem ezért ittam, de ez volt a hatása.
2015. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom a köménymag, és a kömény tea jó ilyen problémákra.
2015. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Széntabletta. Az illóolajok azért okoznak szellentést, mert izgatják a vastagbelet, de nem csökkentik a gázképződést.
2015. febr. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem a köménymag te is fúj. Ne szokj rá, de a kóla is jó lehet akár és a kamilla tea is jó csak lassabb a hatása!
2015. febr. 16. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

a kóla épphogy csak rosszabb szokott lenni

a szénsavas italoktól is nagyon puffadok

2015. febr. 16. 22:21
 6/6 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló, mi a problémád a köménymaggal? Nézz csak utána a jótékony hatásának.
2015. febr. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!