Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Anorexiások! Mennyi idő alatt...

Anorexiások! Mennyi idő alatt fogytatok le?

Figyelt kérdés
Hány kilóról indultatok és mennyi volt a legkisebb súlyotok ?

2015. júl. 16. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
62 kg-ról indultam, 38-ra fogytam egy év alatt, de az utolsó 10-14 kg kb. 4 hónap alatt ment le, és 174 cm vagyok.
2015. júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen súlyos, 60kg-rol indultam es 46-ra fogytam kb fel év alatt, 167 cm melle. De igyis szörnyen neztem ki, hullott a hajam, nem volt erőm, strias lettem a gyors fogyastol, ki látszottak az inaim es teljesen eltűnt minden izom a testemrol. :/ ezt igy egy évig tartottam, aztán kellett egy újabb fel év, hogy ujra rendbe jojjek. Most mar szépen felépültek az izmaim, szebb a hajam, tobb az energiám, szint kapott a borom es nőies formám lett. Meg sokszor nagyon nehez tükörbe nezni, de mar kezdem meglátni a szépet magamban :)
2015. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
ha azt fontolgatod, hogy ezzel fogyj le ne tedd. inkább sportolj és táplálkozz egészségesen helyette
2018. júl. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
53-ról indultam, 39 volt a legalacsonyabb súlyos, három hónap alatt fogytam le
2021. júl. 2. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!