Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Állandó éhség, mitől lehet?

Állandó éhség, mitől lehet?

Figyelt kérdés

Állandóan ennék, főleg édességet de van mikor főtt ételt is. Nem vagyok kifejezetten alultáplált (17-koruli a BMI-m de volt mar 15 is), nem éheztetem magam, igaz, nem is étkezem megfelelően (életmódom miatt), viszont nem fogyok.

Szedek multivitamint, vasat, kalciumot es C-vitamint is, mit kellene még ezeken kívül szerintetek?



2015. júl. 16. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:

Lehet cukorbeteg vagy, menj el vérvételre.


Ugyanis ha nincs elegendő inzulin, akkor hiába eszel CH-t, cukrot, nem tudja a sejtjeidnek átvinni a glükózt(cukrot), mert nincs inzulin.


NEm biztos, de ezt nagyon fontos kivizsgálni, mert ha erről van szó hamar megvakulhatsz. Nem vicc.


Ha sokat izzadsz, szomjas vagy, sokat jársz WC-re akkor esélyes.

2015. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az alacsony súlyod és a rossz étkezés miatt simán lehetsz állandóan éhes. Cukrod milyen?
2015. júl. 16. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Iszol eleget? Sokan nem tudjak megkulonboztetnni az eseget a szomjusagtol es esznek mikozben inniuk kellene.
2015. júl. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nem vagyok allandoan szomjas, erre en is gondoltam mar, hogy cukorbetegseg de nemregen voltam vervetelen es semmi kulonos nincs vele.

Koszonom a valaszokat.

2015. júl. 16. 20:56
 5/7 A kérdező kommentje:
(felpontoztam mindenkit mert itt valamiert ez szokas)
2015. júl. 16. 20:59
 6/7 anonim válasza:
Az kevés, ha vérvételnél csak éhgyomri cukrot néznek. Kérj beutalót cukorterheléses vérvételre. Nekem is ez volt, és kiderült, hogy inzulinrezisztenciám van. Ez viszont egy sima éhgyomri cukorból nem derül ki.
2015. júl. 16. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
oke, koszi.
2015. júl. 17. 19:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!